Zenitar kondigt de aanvang aan van een internationale gerandomiseerde studie van flonoltinib maleate bij patiënten met myelofibrose en presentaties die hiermee verband houden op de ASH (American Society of Hematology) Meeting van 2026
Zenitar kondigt de aanvang aan van een internationale gerandomiseerde studie van flonoltinib maleate bij patiënten met myelofibrose en presentaties die hiermee verband houden op de ASH (American Society of Hematology) Meeting van 2026
CHENGDU, China--(BUSINESS WIRE)--Chengdu Zenitar Biomedical Technology Co., Ltd. (Zenitar) ontwikkelt FM (flonoltinib maleate), een uitstekende orale JAK2/FLT3/CDK6-remmer voor MPN's (myeloproliferatieve neoplasieën), waaronder MF (myelofibrose) en PV (polycythemia vera).
Zenitar lanceerde een gerandomiseerde Fase 2 FM-MF-02 (NCT07750574) in de Verenigde Staten, Canada en Brazilië om Fase 3-dosis te selecteren voor JAKi-naïeve en refractaire MF. De gerandomiseerde FMF-02 (NCT06457425) voldeed aan zijn eindpunten voor week 24: superieure SVR35 en TSS50 met FM 50/100 mg versus ruxolitinib; vorige gegevens mondeling gepresenteerd op ASH24 (#486) en ASH25 (#908). De aanwezigheid op ASH 2026 dekt FMF-02 opvolging op lange termijn (mondelinge presentatie, #411, 12 december, 4.30 uur p.m.) en refractaire PV Fase 2-gegevens (poster, #3765, 13 december, 6 uur p.m.), beide in Sessie 634.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Medische & klinische vragen
CMO: Tomer Mark
tomer.mark@zenitar.cn
+1 (917) 783-4088
Bedrijfsvragen & algemene vragen
Personeelshoofd & Hoofd van BD: Neil Wang
neilwang@zenitar.cn
+1 (206) 953-4163
