Wiodący globalny dostawca usług CX tworzy setki miejsc pracy w Łodzi

Najnowsza lokalizacja firmy Alorica odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na talenty, zapewnia ciągłość działalności i wspiera lokalną gospodarkę

Łodzi, Polska--()--Alorica Inc., światowy lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu obsługi klienta, otworzyła swoją najnowszą lokalizację w Łodzi.

Jest to najnowszy przykład ich ambitnego planu geo-dywersyfikacji, firma zainwestowała w Polsce jako integralnej części swojej ekspansji usług, bazując na jej wielojęzycznych możliwościach, wysoce wykwalifikowanych talentach i postępowych inwestycjach cyfrowych.

Wcześniej w tym roku, Alorica zapowiedziała swoją ekspansję w regionie EMEA. Wiązało się to z rozpoczęciem działań operacyjnych w Polsce i Egipcie, jako uzupełnienie istniejących już działań w stolicy Bułgarii. Inwestycja ta zorientowana jest na rynki o wysokim wzroście, z elastycznym potencjałem talentów, wykorzystując innowacyjne technologie do angażowania pracowników i klientów poprzez programy pracy zdalnej i biurowej.

Matt Sims, Prezydent ds. Operacji w regionie EMEA w firmie Alorica, podkreślił korzyści, jakie nowe biuro przynosi dla firm poszukujących globalnej ekspansji. "Nasze elastyczne i skalowalne rozwiązania pozwalają firmom na globalizację ich działalności, szczególnie dzięki naszemu silnemu i szerokiemu wsparciu językowemu. Oferujemy spersonalizowane możliwości dostarczania usług oparte na wieloletniej wiedzy operacyjnej i najlepszych globalnych praktykach,” zapewnia.

Wraz z uruchomieniem nowej lokalizacji, Alorica planuje zatrudnienie setek mieszkańców regionu do pracy zarówno na miejscu, jak i zdalnie. Nowe biuro, zajmujące powierzchnię ponad 4700 metrów kwadratowych na dwóch piętrach i strategicznie zlokalizowane w budynku REACT w pobliżu Galerii Łódzkiej, zwiększa początkową zasobność do 650 pracowników i oferuje atrakcyjne udogodnienia, łatwy transport oraz bliskość centrum handlowego, co sprzyja dalszemu rozwojowi gospodarczemu i obiecującym perspektywom kariery dla lokalnych pracowników.

Operacjami w naszej nowej lokalizacji w Łodzi kieruje Dyrektor Biura Alorica w Polsce, Kamila Woźniakowska, rodowita łodzianka, z imponującym 14-letnim stażem w branży BPO. "Podróż Kamili rozpoczęła się od pracy w operacjach jako agentka, a jej szeroka wiedza branżowa łączy się z wysokimi kompetencjami w zakresie zarządzania operacjami i projektami. W trakcie swojej kariery, prowadziła projekty mające na celu rozwój działalności biznesowej w dynamicznych warunkach oraz wprawnie zarządzała operacjami z zakresu rozwoju digitalowego, a także relacjami z kluczowymi klientami. Jej lokalne korzenie i biznesowe doświadczenie czynią ją nieocenionym specjalistą zarówno dla Alorica, jak i dla łódzkiego środowiska inwestycyjnego," powiedział Sims.

Centralnie zlokalizowana nowa siedziba jest tak wyposażona, aby zapewnić wygodne warunki zarówno dla pracowników stacjonarnych, jak i tych pracujących z domu, zaspokajając potrzeby zespołu wielokulturowego i wielojęzycznego. Ta inwestycja podkreśla zaangażowanie Alorica w szerszy proces przekształcania się regionu w centrum biznesu na światowym poziomie. Alorica Polska już zaczęła nawiązywać strategiczne partnerstwa na poziomie lokalnym, aby wzmocnić pozyskiwanie talentów w kraju poprzez współpracę z branżowymi stowarzyszeniami i czołowymi instytucjami edukacyjnymi. W samym zeszłym roku, Alorica awansowała ponad 5000 członków zespołu, z których więcej niż połowa to kobiety, co przyczyniło się do zdobycia przez firmę nagrody za osiągnięcia w rozwijaniu i promowaniu kobiet.

"Alorica jest dobrze rozpoznawalnym globalnym dostawcą usług CX i z entuzjazmem zamierzam prowadzić jej działania w moim kraju, gdy firma nadal rośnie w obszarze EMEA," powiedziała Kamila Wozniakowska, Dyrektor Biura Alorica Polska. "Alorica wyróżnia się nie tylko dzięki wiodącym w branży rozwiązaniom, ale także dzięki kulturze organizacyjnej, która zdobyła uznanie w świecie. Jako największa rodzinna i należąca do mniejszości firma BPO, Alorica ma głęboko zakorzenione zobowiązanie do różnorodności, inkluzywności oraz idei poprawy życia swoich pracowników, klientów, a także lokalnych społeczności.

Jako świadectwo swojego zaangażowania skoncentrowanego na kliencie, Alorica została wybrana do finału nagród ECCCSAs za najlepsze partnerstwo BPO. To wyróżnienie podkreśla wagę, jaką Alorica przywiązuje do partnerstw z jej klientami, gwarantując, że każda współpraca jest dostosowana do konkretnych potrzeb i przynosi wyjątkowe rezultaty.

O firmie Alorica

Misją Alorica jest dbanie o satysfakcjonujące doświadczenia klienta na dużą skalę. Nasz zespół, składający się z 100 000 specjalistów, technologów i operatorów, współpracuje z globalnymi markami i innowatorami, aby dostarczać spersonalizowane doświadczenie, którego pożąda klient. Dzięki udokumentowanemu rekordowi w tworzeniu długoterminowej lojalności, Alorica cieszy się mierzalnymi rezultaty, sprawdzonymi procesami. Dzięki strategicznym partnerstwom z najlepszymi technologiami, projektujemy, integrujemy i optymalizujemy cyfrowe rozwiązania spersonalizowane, które osiągną pożądane wyniki klientów teraz i w przyszłości. Alorica napędza innowacje w doświadczeniu klienta dla najlepszych klientów na całym świecie z naszych wielokrotnie nagradzanych operacji w 17 krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.alorica.com.

Contacts

Ana Oliveira, Alorica
+351 910 086 170 / Ana.Oliveira@Alorica.com

Contacts

Ana Oliveira, Alorica
+351 910 086 170 / Ana.Oliveira@Alorica.com