Onderzoekers onderzoeken de darm-hersenas bij soldaten met Microba’s technologie
Onderzoekers onderzoeken de darm-hersenas bij soldaten met Microba’s technologie
BRISBANE, Australië--(BUSINESS WIRE)--Toonaangevende Australische universiteiten zullen het ‘cognobioom’ van soldaten onderzoeken met behulp van het analyseplatform van Microba Life Science om mogelijkheden te ontdekken voor het verbeteren van cognitieve en fysiologische prestaties.
In een samenwerkingsproject dat wordt gefinancierd door het Next Generation Technologies Fund, zullen onderzoekers van de University of Newcastle en de Queensland University of Technology de menselijke, microbiële en omgevingsinteracties onderzoeken die de cognitieve prestaties beïnvloeden, het ‘cognobioom’ genoemd, door het darmmicrobioom van soldaten te analyseren met behulp van Microba’s technologie.
Met monsters die voor, tijdens en na intensieve training zijn genomen, zal het onderzoek meten hoe het darmmicrobioom wordt beïnvloed door omgevingsstressoren die soldaten ervaren, met als doel microbiële handtekeningen te identificeren die kunnen worden gekoppeld aan cognitieve prestatieresultaten.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Dr Kylie Ellis
Kylie.ellis@microba.com
Microba Life Sciences
