Deenova consolideert marktleiderschap in Frankrijk met ASTUS-kasten veilige Pharmacie Unit-Dose
Deenova consolideert marktleiderschap in Frankrijk met ASTUS-kasten veilige Pharmacie Unit-Dose
MILAAN--(BUSINESS WIRE)--Deenova heeft vandaag aangekondigd dat naast de recordbrekende mechatronische ACCED-verkoop die vorig jaar tijdens Covid-19 begon, nu 3 nieuwe klanten zijn toegevoegd voor zijn ASTUS-oplossingen bij Institution Nationale des Invalides de Paris en bij Centre Hospitalier François Quesnay de Mantes-La-Jolie, zowel in de grotere regio van Parijs, als in Centre Hospitalier de Tourcoing, waarmee in november 2021 in totaal 20 ASTUS-kasten in Frankrijk en 3 ASTUS-kasten in het kinderziekenhuis in Poznan, Polen worden bereikt.
Loïc Bessin, Managing Director van Deenova in Frankrijk, verklaarde: “Hoewel Deenova van oudsher bekend staat om zijn ACCED mechatronische robots, ben ik erg blij met de grote vooruitgang die we de laatste tijd hebben geboekt met onze ASTUS stand-alone beveiligde kasten.”
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Contacts at Deenova:
Loïc Bessin, Christophe Jaffuel, Martina Buccianti
m.buccianti@deenova.com, +39 0523 785311
