Valbiotis kondigt de uitvoering aan van de TOTUM•63 mode of action klinische studie door INAF1 aan de Laval Universiteit in Quebec City, in samenwerking met Nestlé Health Science
Valbiotis kondigt de uitvoering aan van de TOTUM•63 mode of action klinische studie door INAF1 aan de Laval Universiteit in Quebec City, in samenwerking met Nestlé Health Science
-
De TOTUM•63 klinische studie werd gezamenlijk opgezet door Valbiotis teams, INAF experts en Nestlé Health Science experts, in het kader van het wereldwijde strategische partnerschap met Nestlé Health Science.
-
De studie zal het werkingsmechanisme van TOTUM•63 bij mensen onderzoeken en bijkomende gegevens opleveren ter ondersteuning van de wetenschappelijke communicatie en de commercialisering van deze actieve stof op de prediabetesmarkt.
- De lancering is gepland voor het 4e kwartaal van 2021 in Canada. André MARETTE, professor aan de faculteit Geneeskunde van de Universiteit van Laval en onderzoeker bij het INAF, zal de wetenschappelijke adviseur zijn.
LA ROCHELLE, Frankrijk--(BUSINESS WIRE)--Valbiotis (FR0013254851 – ALVAL, PEA/SME eligible), een Research en Development bedrijf dat zich toelegt op wetenschappelijke innovatie ter preventie en bestrijding van stofwisselingsziekten, kondigt de uitvoering aan van de TOTUM•63 mode of action klinische studie door het Institute of nutrition and functional foods (INAF) van de Laval Universiteit in Quebec City, in samenwerking met Nestlé Health Science.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Corporate communication / Valbiotis
Carole Rocher / Marc Delaunay
+33 5 46 28 62 58
media@valbiotis.com
Financial communication / Actifin
Stéphane Ruiz
+33 1 56 88 11 14
sruiz@actifin.fr
