Společnost Astute akvíruje Socialbakers s cílem posílit řízení zákaznické spokojenosti v marketingu na sociálních sítích

Dva lídři v oboru, Astute a Socialbakers spojili síly a budují jednotnou omnichannel platformu využívající principy umělé inteligence na správu marketingu na sociálních sítí a řízení zákaznické spokojenosti pro globální značky

COLUMBUS, OH, USA a PRAGUE, CZECH REPUBLIC--()--Společnost Astute, lídr na trhu péče o zákazníky provozující platformu k řízení klientské spokojenosti (Customer engagement) a zpětné vazby zákazníků (Voice of Customer) dnes oznámila akvizici společnosti Socialbakers, přední platformy k řízení marketingu a komunikace na sociálních sítích. Akvizice umožní globálním značkám v budoucnu řídit a spravovat analýzu dat, samotný obsah komunikace i zapojení a názor zákazníků v jediné SaaS platformě.

Socialbakers platformu pro správu social media marketingu s principy umělé inteligence (AI) používá více než 2,500 nadnárodních společností a středně velkých značek po celém světě. Socialbakers SaaS platforma jim umožňuje zasáhnout a zaujmout jejich zákazníky napříč hlavními sociálními sítěmi pomocí jedné unifikované platformy. Vzhledem k tomu, že spotřebitelé tráví stále více času online objevováním produktů, sledováním a komunikací s oblíbenými značkami a i samotným nákupem, sociální sítě se stávají primárním kanálem, kde firmy mohou svým klientům poskytnout unikátní zážitek - od prvního kontaktu po ponákupní servis.

Současné produkty Astute využívají umělou inteligenci (AI) a nachází širokou škálu uplatnění včetně omnichannel platformy pro správu zákaznické spokojenosti, Voice of the Customer (“VoC”) a CRM systému k řízení vztahu se zákazníky. Astute je komplexní řešení pro interakci se zákazníky napříč kanály, na kterých firmy se zákazníky komunikují, což eliminuje problémy s předáním dat a informací. Společnost podporuje a zlepšuje komunikaci firem a jejich zákazníků již 25 let.

„Hranice mezi péčí o zákazníky, zákaznickou zkušeností a marketingem se čím dál více prolínají a stávají se tak opravdovou výzvou pro všechny firmy,” říká Mark Zablan, CEO společnosti Astute. „Spojením přední platformy řešící marketing na sociálních sítích od Socialbakers s naší engagement platformou nejen pomáhá našim zákazníkům řešit tuto výzvu efektivněji, ale také představuje důležitý milník na cestě společnosti Astute směrem k vytvoření komplexní platformy, kterou k zajištění úspěchu potřebuje každý Chief Customer Officer či ten, kdo ve své firmě řeší zákaznickou zkušenost a spokojenost.”

„Poptávka spotřebitelů po výjimečném nákupním zážitku vede značky k tomu, aby hledali jednotnou platformu, která jim pomůže řídit cestu zákazníka napříč kanály,” říká Yuval Ben-Itzhak, CEO společnosti Socialbakers. „Jsme nadšení ze spojení s Astute, díky kterému budeme schopni společně poskytnout našim klientům integrovanou platformu pro zákaznickou zkušenost, která jim umožní poskytovat tu nejlepší zkušenost v rámci celého nákupního procesu. Již dnes mnoho firem a značek po celém světě využívá obě platformy - jak Socialbakers tak Astute, proto se těšíme až společnou nabídkou našich služeb oslovíme další značky po celém světě.”

Tato transakce je důležitým krokem v misi Astute k tomu, aby se stal hlavní a nejvyužívanější platformou pro řešení zákaznické spokojenosti v organizacích. Tento vývoj je také podporován skutečností, že Astute před nedávnem ohlásil příchod zkušeného CEO v SaaS technologiích, Marka Zablana, získáním jedné z vedoucích firem na poli VoC iperceptions a nových klientů jako například The Emerson Group, či vítězství několika cen včetně 2020 Stevie® Award for Most Innovative Tech Company and Business Intelligence Group’s Best Places to Work Award.

O společnosti Astute Inc.

Astute je komplexní platforma zákaznické spokojenosti pro největší světové značky. Astute sjednocuje všechna data v rámci nákupního procesu, nabízí desktopový systém řízení vztahu se zákazníky využívající principy AI, management sociálních sítí, sledování názorů zákazníka a analýzu. Bez ohledu na to, jakou formu se zákazníci rozhodnou využívat, Astute zvyšuje jejich interakci a zaznamenává důležitá data k vylepšení spotřebitelské cesty a spokojenosti. Astute se jako vítěz 2020 Stevie® Award for Most Innovative Tech Company and CUSTOMER Magazine’s 2020 Contact Center Technology Award zavázal neustále vylepšovat a inovovat nákupní zkušenosti spotřebitelů a zákaznickou spokojenost. Více se dozvíte na  astutesolutions.com.

O společnosti Socialbakers

Socialbakers je technologická společnost, která již déle než 10 let vytváří a neustále zdokonaluje SaaS platformu sloužící k optimalizaci firemní komunikace na sociálních sítích a digitálního marketingu. Socialbakers se stala důležitým partnerem v oblasti komunikace na sociálních sítích pro tisíce značek po celém světě, v současnosti má více než 2500 klientů ve 100 zemích a je nejvyužívanější platformou pro správu sociálních médií. Platforma má ve své databázi více než 10 milionů sociálních profilů napříč všemi hlavními sociálními sítěmi včetně Facebooku, Instagramu, Twitteru, YouTube, LinkedIn, Pinterestu a VK.com. V roce 2011 získala společnost titul Facebook Marketing Partner, od roku 2017 je oficiální partnerskou společností také pro platformy Pinterest a LinkedIn.Pro více informací navštivte www.socialbakers.com.

Contacts

Natalie Skarzynski, Astute
+1 (877) 769 3750
press@astutesolutions.com

Claire Wilson, Socialbakers
+49 160 908 56807
press@socialbakers.com

Contacts

Natalie Skarzynski, Astute
+1 (877) 769 3750
press@astutesolutions.com

Claire Wilson, Socialbakers
+49 160 908 56807
press@socialbakers.com