Empire State Building zahajuje oslavy lunárního Nového roku 2023

„Nejslavnější budova světa“ oslavuje rok Zajíce slavnostním aktem osvětlení věže, hudební produkcí, restauračními superkluby Food Pop Ups, a slavnostními zobrazeními na Observatoři a v oknech na Pátou Avenue

EMPIRE STATE BUILDING KICKS OFF LUNAR NEW YEAR CELEBRATIONS

NEW YORK--()--Empire State Building dnes zahájila oslavy lunárního Nového roku slavnostním aktem osvětlení věže, hudební produkcí; slavnostní vyskakovací reklamou s prodejcem potravin v NYC pekárnou Sheng Mary Bakery; rohovým zobrazením na ikonickém 86. podlaží budovy, tedy Observatoři; a odhaluje instalaci v oknech haly směřujících na Pátou Avenue na počest roku Zajíce čínského zvěrokruhu.

„S radostí pokračujeme v naší každoroční oslavě lunárního Nového roku a v šíření štěstí do čínské komunity zde ve Spojených státech, v Číně a v celém světě,” řekl Jean-Yves Ghazi prezident Observatoře Empire State Building. „Lunární Nový rok je perfektní čas pro čínské návštěvníky, aby si užívali ty nejlepší výhledy v New Yorku a objevili naši nově představenou akci zážitků Observatory Experience a její trojrozměrné exponáty, jak oslavují tento radostný svátek.“

Poprvé od roku 2020 se v Empire State Building konal akt osobního spuštění osvětlení na oslavu čínského Nového roku a Festivalu jara za účasti čínského Generálního konzula v New Yorku. Ceremonie byla zakončena tradičním představením v hale Observatoře.

Ikonická okna haly na Pátou Avenue v ESB byla odhalena, aby ukazovala dynamická zobrazení oslavující rok Zajíce čínského zvěrokruhu, se siluetou zvířete mezi barvitými krajinkami čínských lampionů, květin a stromů, což bude vystaveno do 15. února. Rozměrné rohové fotografické zobrazení teď dodává půvab severozápadnímu rohu na 86. podlaží Observatoře s lampiony, květy a květinovými nádobami ve zlatém oblouku. Pekařství Sheng Mary Bakery ze čtvrti Flushing bude sídlit na 86. podlaží a od 20. do 29. ledna nabízet hostům tradiční čínské dárky vždy od otevření až do 3 hodin odpoledne.

Dnes večer se newyorčané mohou podívat k nebi a spatřit světově známé osvětlení věže Empire State Building rozsvícené červeně na počest lunárního Nového roku.

Chcete-li více informací o osvětlení věže Empire State Building navštivte on-line

O Empire State Building

Empire State Building, „Nejslavnější budova světa,“ patřící společnosti Empire State Realty Trust, Inc. (ESRT: NYSE), se nad městkou část Manhattan vypíná do výšky 1.454 stop od základny po anténu. Imaginativní nové představení Empire State Building Observatory Experience za 165 milionů dolarů vytváří zcela nový zážitek s vyhrazeným vstupem pro hosty, interaktivním muzeem s devíti galeriemi a s nově vyprojektovaným 102. podlažím Observatoře s okny od podlahy až ke stropu. Jízda na 86. podlaží do světově slavné Observatoře, jediné vyhlídky pod širým nebem otevřené na 360 stupňů s výhledy na New York a dál, orientuje návštěvníky pro celý jejich zážitek z New York City a zahrnuje vše od ikonické historie budovy až po její současné místo v pop kultuře. Zjistěte víc na stránkách www.esbnyc.com. Americkým institutem architektů prohlášena za „Nejoblíbenější budovu Ameriky“, nejpopulárnější turistická destinace světa podle společnosti Uber, atrakce č. 1 ve Spojených státech dle Nejlepší volby z nejlepších pro cestovatele na stránkách Tripadvisor 2022 a č.1 mezi atrakcemi New York City podle Lonely Planet, uvítá ročně víc než 4 miliony návštěvníků z celého světa.

Od roku 2011 je budova plně napájena elektřinou z větru jako obnovitelného zdroje a její početná podlaží primárně hostí rozmanitý šik nájemníků kanceláří, jako jsou LinkedIn a Shutterstock, stejně jako maloobchodů jako STATE Grill and Bar, Tacombi a Starbucks. Pro víc informací a vstupenky na Observatory Experience navštivte stránky esbnyc.com nebo sledujte Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, YouTube, nebo TikTok budovy.

Kategorie: Observatoř

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Empire State Realty Trust
Brock Talbot
347-804-7863
btalbot@esrtreit.com

Contacts

Empire State Realty Trust
Brock Talbot
347-804-7863
btalbot@esrtreit.com