Energy Vault, Wellhead Electric en W Power kondigen overeenkomst aan voor 275 MWh energieopslagproject in Zuid-Californië
Energy Vault, Wellhead Electric en W Power kondigen overeenkomst aan voor 275 MWh energieopslagproject in Zuid-Californië
Energy Vault, Wellhead Electric en W Power implementeren 68,8 MW (275,2 MWh) batterij-energieopslagsysteem bij W Power Energy Reliability Center in Stanton, Californië. De Stanton ESS wordt een van de grootste energieopslag systemen in Zuid-Californië en zal worden gebouwd op het eigen systeemontwerp van Energy Vault Solutions (EVS) en de energiebeheer software van EVS.
Wellhead Electric heeft ook gekozen voor Energy Vault, als voorkeursintegrator, voor twee extra hybride energieopslag projecten in Zuid-Californië.
Dit contract weerspiegelt de succesvolle en snelle uitvoering van de EVS-technologie-agnostische integratie- en softwarestrategie, zoals eerder aangekondigd in het vierde kwartaal van 2021, om klanten de meest flexibele en kosteneffectieve oplossingen voor energieopslag te bieden, ongeacht de onderliggende opslag- en opwekkingstechnologie.
LUGANO, Zwitserland & WESTLAKE VILLAGE, Californië & SACRAMENTO, Californië--(BUSINESS WIRE)--Energy Vault Holdings Inc. (NYSE: NRGV) (“Energy Vault” of het “Bedrijf”), een leider in duurzame, netschaal energieopslag oplossingen, kondigde vandaag de ondertekening aan van het Stanton Energy Storage System (SESS) EPC-contract met Wellhead Electric Company, Inc. (“Wellhead Electric”) en W Power, LLC, (“W Power”), een bedrijf dat eigendom is van een vrouw onderneming die energieopwekking faciliteiten in Californië heeft ontwikkeld en bezat. Het project zal worden beheerd door Wellhead Services, Inc., een van de meest ervaren ontwikkelaars en exploitanten van innovatieve energieopwekkings- en energieopslag faciliteiten in Californië, gevestigd in Sacramento, Californië.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Energy Vault
Investors
energyvaultIR@icrinc.com
Media
media@energyvault.com


