Conference of the People, mogelijk gemaakt door PUMA zet Gen Z-stemmen centraal
Conference of the People, mogelijk gemaakt door PUMA zet Gen Z-stemmen centraal
71% van de jongeren tussen 18 en 25 gelooft niet dat hun stem wordt gehoord als het gaat om ecologische duurzaamheid
LONDEN--(BUSINESS WIRE)--Nieuw onderzoek van PUMA, waarbij 6.000 jongeren van 18-25 jaar uit het VK, de VS, Frankrijk, Duitsland, Italië en Spanje werden ondervraagd, heeft uitgewezen dat 94% van hen om het milieu geeft. Tegelijkertijd is echter bijna een op de vijf niet gemotiveerd om mee te werken aan verduurzaming, omdat de focus altijd op oudere generaties ligt.
Het sportbedrijf pakt deze focus aan met Conference of the People, powered by PUMA. Het eerste evenement in zijn soort zal de stemmen van Gen Z centraal stellen wanneer de mode-industrie samenkomt om oplossingen te bespreken voor duurzamere processen en praktijken. Live vanuit Londen, gestreamd naar de wereld op 6 september.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Media Contact: media@pumacop.global

