Association de la Sommellerie Internationale's nieuwe partner Japan Sake en Shochu Makers Association uitgenodigd voor algemene vergadering in Japan
Association de la Sommellerie Internationale's nieuwe partner Japan Sake en Shochu Makers Association uitgenodigd voor algemene vergadering in Japan
Aangesloten bij Sommelierverenigingen uit 22 landen voor welkomstdiner en excursie
TOKIO--(BUSINESS WIRE)--Japan Sake en Shochu Makers Association (hierna "JSS") hebben in mei van dit jaar een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de Association de la Sommellerie Internationale (hierna "ASI").
JSS wisselde de groeten uit op de algemene vergadering van ASI die op 5 en 6 juli in het "Nagoya Marriott Associa Hotel" in Japan werd gehouden, en nam deel aan het welkomstdiner dat de avond ervoor werd gehouden. Daar hadden ze de gelegenheid om vertegenwoordigers van sommelierverenigingen uit 22 landen die Japan bezochten te ontmoeten en te begroeten. Het welkomstdiner werd gecombineerd met wijn en zes soorten Japanse sake.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Japan Sake PR Secretariat
Inquiry person name: Satoru Suzuki
Mail: Japansake@jk-soken.co.jp
FAX: 81-3-5441-2587

