Esmarks tweede donatie van $ 25.000 om Oekraïense vluchtelingen te helpen die naar Slowakije vluchten, brengt de totale bijdrage op $ 50.000; Bedrijf krijgt bijna $ 12.000 aan extra ondersteuning
Esmarks tweede donatie van $ 25.000 om Oekraïense vluchtelingen te helpen die naar Slowakije vluchten, brengt de totale bijdrage op $ 50.000; Bedrijf krijgt bijna $ 12.000 aan extra ondersteuning
SEWICKLEY, Pa.--(BUSINESS WIRE)--Esmark Inc. heeft vandaag aangekondigd dat voorzitter en CEO James P. Bouchard en oude vriend Martina Roda een tweede donatie van $ 25.000 USD hebben gedaan om Oekraïners te helpen en te ondersteunen die hun toevlucht zoeken in Košice, Slowakije. Dit is de tweede donatie van het bedrijf aan de stad Košice, een stad onder leiding van burgemeester Ing. Jaroslav Polaček, om Oekraïners te helpen vluchten naar Slowakije.
Volgens een geverifieerd operationeel dataportaal zijn op 5 april meer dan 302.700 Oekraïense vluchtelingen Slowakije binnengekomen.
De donaties van het bedrijf aan de hulpverlening bedragen nu in totaal $ 50.000 USD. In maart kondigde Esmark een eerste donatie van $ 25.000 USD aan en bood – in een poging om anderen te mobiliseren om te helpen – aan om donaties te verdubbelen tot een extra $ 25.000 USD. Tot op heden werd Esmark rechtstreeks op de hoogte gebracht van bijna $ 12.000 USD aan donaties die door Amerikanen waren gedaan om Oekraïense vluchtelingen te ondersteunen.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Katie Regan
Director of Communications
Esmark, Inc.
Katie.regan@esmark.com
