Flowsion A/S ontvangt CE-markering voor het Glycostat geautomatiseerde bloedglucosecontrolesysteem
Flowsion A/S ontvangt CE-markering voor het Glycostat geautomatiseerde bloedglucosecontrolesysteem
SONDERBORG, Denemarken--(BUSINESS WIRE)--Flowsion, de in Denemarken gevestigde ontwikkelaar van geautomatiseerde continue bloedglucosecontrolesystemen voor intensive care-geneeskunde, heeft vandaag het CE-keurmerk (Conformité Européenne) aangekondigd voor zijn Glycostat™ geautomatiseerde glucosecontrolesysteem voor intensive care geneesmiddel; GlycostatTM is het enige bloedglucosecontrolesysteem dat in de Europese Unie (EU) is gelanceerd met een algoritme dat geautomatiseerde bloedglucosecontrole mogelijk maakt voor patiënten op de intensive care.
“Met de CE-markering hebben we een belangrijke mijlpaal bereikt in onze inspanningen om patiënten en ziekenhuizen te helpen bij het oplossen van het belangrijke probleem van glykemische controle op de intensive care (ICU). Voor Flowsion opent dit een wereldwijd relevante marktkans”, zegt Hans Jorgen Pedersen, CEO van Flowsion. “Flowsion heeft al klinische onderzoeken met het systeem uitgevoerd, dus we weten nu al dat Glycostat voldoet aan de eisen van de intensive care-afdelingen.”
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Hans J. Pedersen
+45 4017 3150
Email: info@flowsion.dk
Website: www.flowsion.dk
