Xlear dient COVID-19 Pre-Emergency Use Authorization Request in bij de FDA met betrekking tot het gebruik van Xlear-neusspray om SARS-CoV-2 te helpen bestrijden
Xlear dient COVID-19 Pre-Emergency Use Authorization Request in bij de FDA met betrekking tot het gebruik van Xlear-neusspray om SARS-CoV-2 te helpen bestrijden
WASHINGTON--(BUSINESS WIRE)--Vandaag dient Xlear een Pre-Emergency Use Authorization (Pre-EUA) aanvraag in bij de Amerikaanse Food en Drug Administration (FDA). De Pre-EUA is een eerste stap in het verkrijgen van toestemming voor Xlear Neusspray als nieuw hygiënemiddel ter bestrijding van het SARS-CoV-2-virus, het virus dat COVID-19 veroorzaakt.
Het pre-EUA-verzoek van Xlear is gebaseerd op initiële gegevens die suggereren dat Xlear-neusspray de virale lading van SARS-CoV-2 in de neus kan verminderen en anderszins het virus kan verzwakken. “Studies tonen aan dat regelmatige neusreiniging kan helpen bij het verminderen van virale infecties, waaronder van het SARS-CoV-2-virus (COVID-19),” zei Dr. Gustavo Ferrer, een arts en mondiale expert op het gebied van luchtwegaandoeningen die het gebruik van Xlear Nasal heeft bestudeerd. Spray om SARS-CoV-2 te bestrijden. “Het concept is ongecompliceerd: het reinigen van de neus betekent minder virus, minder virus en minder risico op infectie”, voegde Dr. Ferrer eraan toe.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Jeff Gulko
617.304.7339
jeff@thegulkogroup.com
