HPE neemt een licentie op octrooien die via de Sisvel Wi-Fi Multimode Pool worden aangeboden
HPE neemt een licentie op octrooien die via de Sisvel Wi-Fi Multimode Pool worden aangeboden
LUXEMBURG--(BUSINESS WIRE)--Hewlett Packard Enterprise (HPE) is het nieuwste bedrijf dat een licentie heeft verworven voor de octrooien die worden aangeboden via de onlangs gelanceerde Sisvel Wi-Fi Multimode-pool. HPE voegt zich bij Sony Group Corporation, Huawei, Panasonic, Philips en ZTE als licentienemer van het programma. De laatste vier zijn samen met KPN, Mitsubishi Electric, Orange, Aegis 11 SA (een dochteronderneming van Sisvel), SK Telecom en Wilus ook licentiegevers.
HPE is een belangrijke speler op de wereldwijde WLAN-markt en een toonaangevende fabrikant van routers voor zowel consumenten als bedrijven. De overeenkomst met Sisvel is in onderling overleg tot stand gekomen.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Contact voor de media
Giulia Dini
Brandmanger
Tel: +34 93 131 5570
giulia.dini@sisvel.com
