Regula maakt selfservice-ID-controles sneller en eenvoudiger met nieuwe, geïntegreerde documentlezer
Regula maakt selfservice-ID-controles sneller en eenvoudiger met nieuwe, geïntegreerde documentlezer
RESTON, Va.--(BUSINESS WIRE)--Regula, een wereldwijde ontwikkelaar van forensische apparaten en oplossingen voor identiteitsverificatie, introduceert een nieuwe, geïntegreerde documentlezer: de Regula 7223E . Deze is ontworpen om ID-kaartcontroles bij selfservicekiosken en e-gates te stroomlijnen. De compacte scanner is specifiek ontworpen voor documenten in ID-1-formaat, zoals rijbewijzen en nationale identiteitskaarten, en helpt grenscontroles en bedrijven bij het versnellen van identiteitscontroles, het verminderen van gebruikersfouten en het leveren van een betere klantervaring op grote schaal.
Selfserviceoplossingen zijn de nieuwe norm in luchthavens, hotels, casino's en beveiligde faciliteiten. Maar het verifiëren van ID-kaarten, vooral wanneer gebruikers ze verkeerd invoeren of beide zijden afzonderlijk moeten scannen, blijft een veelvoorkomend probleem.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Kristina – ks@regula.us

