SLB OneSubsea krijgt een contract voor onderzeese boosting voor het Kaskida-project van bp in de Golf van Mexico
SLB OneSubsea krijgt een contract voor onderzeese boosting voor het Kaskida-project van bp in de Golf van Mexico
Onderzees boostingsysteem zal het volle potentieel van het diepzeeproject bevorderen
HOUSTON--(BUSINESS WIRE)--SLB (NYSE: SLB) maakte vandaag bekend dat bp een contract heeft toegekend aan haar OneSubsea joint venture voor een onderzees boostingsysteem in de greenfield ontwikkeling van het Kaskida-project in de diepzee van de Amerikaanse Golf van Mexico.
Deze toekenning markeert de nieuwste mijlpaal in de jarenlange relatie tussen SLB OneSubsea en bp, en is het eerste EPC-contract (engineering, procurement & construction) voor een onderzees boostingsysteem tussen de twee bedrijven. De omvang van het project omvat een door de leverancier geleide oplossing met onderzeese pompen onder hoge druk, compleet met een geïntegreerde verbindingskabel voor stroom en bediening, en gekoppelde topside apparatuur.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Media
Josh Byerly – SVP communicatie
Moira Duff – Directeur externe communicatie
SLB
Tel.: +1 (713) 375-3407
media@slb.com
Investeerders
James R. McDonald – SVP investeerdersrelaties & sectoraangelegenheden
Joy V. Domingo – Directeur investeerdersrelaties
SLB
Tel.: +1 (713) 375-3535
investor-relations@slb.com

