Hodně silná: společnost Mary Kay Inc. korunována jako vedoucí značka přímého prodeje produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky na světě.

The honor comes as the company celebrates its 60th anniversary in business, continuing Mary Kay Ash’s legacy of empowering women then, now, and always. (Graphic: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Podívejme se na nadšení: ikonická značka kosmetiky a globální podnikatelská společnost Mary Kay Inc. byla společností Euromonitor International jmenována vedoucí značkou přímého prodeje produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky na světě* . Ocenění je uděleno, protože společnost oslavuje 60. výročí svého podnikání a pokračuje v odkazu Mary Kay Ash k posilování žen, tehdy, nyní a vždycky.

Společnost Euromonitor International je považována za nejpřednějšího poskytovatele globálních obchodních informací, tržních analýz a spotřebitelských náhledů s více než 50 lety provádění průzkumu trhu ve více než 100 zemích. Jejich ocenění Mary Kay svědčí nejen o nepřekonatelné kvalitě značky, ale také o její obrovské a trvale rostoucí přítomnosti na světovém jevišti.

"Tato obrovská pocta od společnosti Euromonitor je třešničkou na našem narozeninovém dortu,” řekl Nathan Moore, prezident pro globální prodej a marketing společnosti Mary Kay. “Říká mnoho o našem závazku ke kvalitě a inovacím, stejně jako k našemu fantastickému společenství nezávislých konzultantek pro kosmetiku, které zůstávají naším srdcem a hnací silou. Svou oddaností a vášní zbarvily naši minulost, současnost a budoucnost zářivými odstíny úspěchu.”

Společnost Mary Kay má dlouholetý závazek k vzestupu zdraví pleti, k výzkumu a vývoji a k výživě. Ve svém globálním portfoliu je značka držitelem více než 1600 patentů na výrobky, technologie a vzory balení.

“Teprve jsme začali,” dodal pan Moore. “ Ačkoli je tohle pozoruhodný obchodní úspěch a ilustruje sílu naší značky, paní Mary Kay Ash nás učila nikdy nespat na vavřínech. Vzhůru do dalších 60 let posilování, inovací a úspěchu.”

*”Zdroj Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care vydání 2023, hodnota prodeje v RSP, data za rok 2022.”

O Mary Kay

Tehdy. Nyní. Vždycky. Mary Kay Ash, jedna z prvních, kdo bourali překážky bránící ženám v postupu, založila v roce 1953 v Texasu svou vysněnou kosmetickou značku s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do globální společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje ve více než 35 zemích. Šance od Mary Kay 60 let posilovala ženy prostřednictvím vzdělání, školení, obhajování a inovací, aby určovaly svou vlastní budoucnost. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy, která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v ochranu naší planety pro příští generace, v ochranu žen, které jsou oběťmi rakoviny a domácího zneužívání a v povzbuzování mladých k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc na marykayglobal.com, najděte nás na Facebooku, Instagramu a na LinkedIn, nebo nás sledujte na Twitteru.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Podniková komunikace Mary Kay Inc.
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Contacts

Podniková komunikace Mary Kay Inc.
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com