Na výroční konferenci Americké společnosti pro výživu předkládá Mary Kay Inc. nová zjištění o výhodách extraktu z rostlinných listů.

“Beauty is about holistic wellness. We’ve researched the benefits of nutritional supplements for more than 15 years. Consumers not only want to look good—they want to feel good. Beauty starts from the inside out, and our latest research helps inform us on the future of nutritionals,” said Dr. Lucy Gildea, Chief Innovation Officer, Product & Science at Mary Kay. (Credit: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Společnost Mary Kay Inc., globální lídr v inovacích péče o pleť a vědě o výživě prozkoumala nedávno výhody extraktu z rostlinných listů, když je obsažen ve výživných nápojích obsahujících protein, tuk a vlákninu. Zjištění, která tým globálního výzkumu a inovací ve výživě společnosti Mary Kay sdílel na výroční konferenci Americké společnosti pro výživu, by mohla mít významný dopad na naše pochopení toho, jak extrakt z rostlinných listů, bohatý na polysacharidy, flavonoidy, alkaloidy a 1-deoxynojirimycin a další aktivní látky, snižuje glukózovou reakci a zlepšuje pocit sytosti spotřebitele

“Krása je o celostním dobrém stavu,” řekla Dr. Lucy Gildea, ředitelka pro inovace, produkty a vědu ve společnosti Mary Kay. “Zkoumali jsme přínosy výživových doplňků déle než 15 let. Spotřebitelé nejen chtějí vypadat dobře-chtějí se také cítit dobře. Krása začíná zevnitř a směřuje ven a náš nejnovější výzkum nám pomáhá ve znalostech o budoucnosti prvků výživy.”

Podle výzkumu prováděného společností Mary Kay vytváří konzumace výživových nápojů s tímto extraktem významně nižší postprandiální (po požití jídla) glukózovou reakci ve srovnání s konzumací nápojů bez něho. Údaje také ukazují, že tento extrakt podporuje vlastnost “nízkého glykemického indexu” . Navíc subjekty konzumující nápoj ohlásili zlepšený pocit zasycení.

Toto je jen jeden příklad úžasného výzkumu a úsilí vědců z Mary Kay,” řekla Jen Alfrey, vrchní ředitelka pro globální výživu ve firmě Mary Kay. “Vyzkoumat způsoby, jak vylepšit zdraví, zvýšit pocit pohody a zlepšit krásu pomocí výživy, je pro náš tým prioritou.”

Publikovaný výzkum je jen posledním výsledkem úsilí Mary Kay o upevnění dlouhodobého závazku značky usilovat o pokrok v péči o pleť, ve výzkumu a vývoji a ve výživě. Společnost Mary Kay je držitelem více než 1.600 patentů na výrobky, technologie a návrhy balení v jejím globálním portfoliu.

O Mary Kay

Mary Kay Ash, jedna z původních bořitelů překážek bránících ženám v postupu, založila v roce 1953 svou vysněnou společnost pro krásu s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do multimiliardové společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje v téměř 40 zemích. Jako společnost rozvoje podnikavosti se firma Mary Kay zavazuje posilovat ženy na jejich cestě k ekonomické nezávislosti prostřednictvím vzdělávání, tréninku, obhajování, práce v síti a inovací. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, barevné kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v obohacování životů dnes pro udržitelný zítřek a spolupracuje v tom s organizacemi z celého světa, které se soustřeďují na propagaci dokonalosti v podnikání, podporu výzkumu rakoviny, urychlování genderové rovnosti, ochranu přeživších obětí domácího zneužívání, zkrášlování našich společenství a povzbuzování dětí k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc ne stránkách marykayglobal.com, najděte nás na aplikacích Facebook, Instagram a LinkedIn, nebo nás sledujte na Twitteru.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com