PUMA-ambassadeur en Europees kampioen Gianmarco Tamberi spreekt “Only See Great”
PUMA-ambassadeur en Europees kampioen Gianmarco Tamberi spreekt “Only See Great”
“Als je dat doel bereikt, gebeurt er grootsheid”
Italiaans Olympisch en Europees kampioen Gianmarco Tamberi deelt zijn motivatie en doelen in PUMA’s ‘Only See Great’-campagne
HERZOGENAURACH, Duitsland--(BUSINESS WIRE)--Zes jaar na zijn eerste gouden medaille pakt Tamberi de Europese titel terug en spreekt hij in een video-interview met sportbedrijf PUMA over zijn motivatie om op het hoogste niveau te blijven presteren.
Met de campagne ‘Only See Great’ verkent PUMA het carrièrepad van zijn merkambassadeurs, terwijl ze praten over hun eigen streven naar grootsheid, naar hun hart luisteren en een visie vinden die niemand anders kan zien.
In het interview vertelt Gianmarco over zijn allereerste successen en buitengewone prestaties op de Olympische Spelen in Tokio.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Gudrun Cämmerer
Teamhead Global PR
gudrun.caemmerer@puma.com

