-

ZEDRA bevestigt voltooiing van de overname van BFCS Luxembourg, dat de nieuwe naam ZEDRA FUND SERVICES krijgt

  • ZEDRA heeft goedkeuring gekregen van de Luxemburgse financiële toezichthouder ('CSSF') om de tak van fonds- en bedrijfsdiensten ('BFCS') van Banque Internationale à Luxembourg ('BIL') over te nemen
  • ZEDRA heeft zich gericht op het ontwikkelen van een robuust internationaal fondsbeheerbedrijf

LUXEMBURG--(BUSINESS WIRE)--ZEDRA, de snelgroeiende wereldwijde specialist in fonds-, bedrijfs- en wereldwijde expansiediensten en actieve vermogensoplossingen, kondigt vandaag aan dat het de regelgevende goedkeuring heeft gekregen van de Luxemburgse financiële toezichthouder, de Commission de Surveillance du Secteur Financier ('CSSF') voor de overname van BFCS, de tak van fonds- en bedrijfsdiensten van Banque Internationale à Luxembourg ('BIL').

Het brede scala aan diensten van BFCS in zowel de bedrijfs- als de fondsensector, variërend van centraal beheer van alternatieve beleggingsfondsen tot bedrijfssecretariaats-, domiciliërings-, management-, boekhoud-, beleggersrapportage- en ESG-diensten, versterkt en vult ZEDRA's bestaande fonds- en bedrijfsdienstenaanbod in Luxemburg aan.

De BFCS-activiteiten zullen worden geïntegreerd in ZEDRA met een naadloze overgang van haar bestaande klanten, voornamelijk bestaande uit vermogende particulieren, vermogensbeheerders en professionals op het gebied van investeringen en vastgoedfondsen. BFCS-medewerkers die bij ZEDRA komen werken, verhuizen naar hun gerenoveerde kantoor in Luxemburg.

Wim Ritz, wereldwijd hoofd Funds bij ZEDRA, merkte op: “De overeenkomst weerspiegelt onze ambitie om wereldwijd erkend te worden als een toonaangevende aanbieder van fondsenvorming en -beheer. Door BFCS toe te voegen aan onze gevestigde teams voor gereguleerde fondsen in Jersey, Guernsey, de Kaaimaneilanden en Singapore, kunnen we onze Europese capaciteiten verder ontwikkelen vanuit Luxemburg, een belangrijk centrum voor investeringsfondsen in Europa. We verwelkomen het BFCS-team en hun waardevolle klanten en kijken ernaar uit om nauw met hen samen te werken.”

Hans-Peter Borgh, voorzitter van de Raad van Bestuur van BFCS en groepshoofd International BIL Group, verklaarde: “We kijken uit naar de samenwerking met ZEDRA Fund Services, waarmee we onze klanten een uitstekende service kunnen bieden. De afronding van deze deal is een belangrijke mijlpaal in onze strategische aanpak om ons te concentreren op onze kernactiviteiten."

EINDE

Noot voor de redactie

Ga voor meer informatie naar https://www.zedra.com/

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.

Contacts

Neem voor meer informatie contact op met:
Greentarget
Jamie Brownlee / Tom Engleback / Eleonore Basle
+44 783 457 1183
zedra@greentarget.co.uk

ZEDRA


Release Versions

Contacts

Neem voor meer informatie contact op met:
Greentarget
Jamie Brownlee / Tom Engleback / Eleonore Basle
+44 783 457 1183
zedra@greentarget.co.uk

More News From ZEDRA

Samenvatting: ZEDRA benoemt Dean Blackburn tot CEO

LONDEN--(BUSINESS WIRE)--ZEDRA, een internationale aanbieder gespecialiseerd in Active Wealth-, Corporate & Global Expansion-, Funds- en Pension & Incentives-services, maakte vandaag de benoeming van Dean Blackburn tot CEO bekend. Dean kwam de rangen van het bedrijf in september 2024 vervoegen als Deputy Chief Executive Officer. Hij heeft een bewezen staat van dienst in het inspireren en motiveren van teams, waarbij hij een cultuur van samenwerking aanmoedigt, maar ook op het vlak van i...
Back to Newsroom