ABP Publishing lanceert de allereerste NFT-collectie voor audioboeken
ABP Publishing lanceert de allereerste NFT-collectie voor audioboeken
Het bedrijf brengt vier selecties uit: over zaken, gezondheid, zelfontwikkeling en de drie bestverkochte boeken 2021
FRANKFURT, Duitsland--(BUSINESS WIRE)--ABP Publishing is van plan om 2021 non-fungible tokens (NFT) te verkopen. Daarom wordt het bedrijf de eerste uitgever van audioboeken die records vrijgeeft in de blockchain-netwerkwinkel.
Het is een unieke gebeurtenis, zeggen de vertegenwoordigers van ABP Publishing, omdat gebruikers een gouden kans krijgen om het individuele exemplaar van een favoriet audioboek te bemachtigen.
“ABP is als digitale uitgever altijd op zoek naar nieuwe distributiewijzen. Elk platform en distributieformaat biedt toegang tot een nieuw publiek voor onze auteurs, – zegt CEO Andrey Mishenev. – Wij zien de distributie via NFT-marktplaatsen als een nieuwe ervaring voor ons en onze luisteraars. Elk boek staat momenteel immers ter beschikking van de luisteraar zolang het platform waarop het is gekocht beschikbaar is. Door de NFT’s te bezitten, kunnen luisteraars op hun beurt voor altijd een bepaald exemplaar van het audioboek hebben”.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Viktoria Salnikova
ABP Publishing
Chief Editor
+7 (968) 973-62-79
editor@abp-publishing.com
www.abp-publishing.com
