Brigade-M3 European Acquisition Corp.
Brigade-M3 European Acquisition Corp.
Brigade-M3 European Acquisition Corp., een nieuw opgerichte vennootschap voor speciale doeleinden die is opgericht om een bedrijfscombinatie tot stand te brengen met een bedrijf met belangrijke activiteiten in Europa dat positief heeft geprofiteerd van een structurele verschuiving als gevolg van de COVID-19-pandemie of is negatief beïnvloed door een tijdelijke ontwrichting veroorzaakt door de COVID-19-pandemie lanceert bookbuilding voor maximaal $ 287,5 miljoen en toelating tot notering en handel op Euronext Amsterdam
AMSTERDAM--(BUSINESS WIRE)--NIET VOOR VRIJGAVE, PUBLICATIE OF VERSPREIDING, GEHEEL OF GEDEELTELIJK, RECHTSTREEKS OF INDIRECT, IN OF NAAR DE VERENIGDE STATEN, CANADA, AUSTRALI, CAYMAN-EILANDEN, JAPAN OF ZUID-AFRIKA OF ENIGE ANDERE JURISDICTIE IN ZUID-RECHTSGEBIEDEN VRIJGAVE, PUBLICATIE OF VERSPREIDING ZOU IN SCHENDING ZIJN VAN DE RELEVANTE WETTEN VAN DERGELIJKE JURISDICTIE OF VEREISEN REGISTRATIE OF ANDERE MAATREGELEN. DEZE AANKONDIGING BEVAT OF VORMT GEEN AANBOD VAN EFFECTEN TE KOOP OF EEN UITNODIGING OF AANBOD AAN HET PUBLIEK OF EEN AANVRAAGVORM OM EFFECTEN TE ABONNEREN.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
ENQUIRIES
Brigade-M3 European Acquisition Corp.
c/o Brigade Capital Management, LP
399 Park Avenue, 16th Floor
New York, NY 10022
Email: BrigadeM3EAC@brigadecapital.com