Verimatrix introduceert nieuwe SaaS-service voor app-monitoring op Money 20/20 Europe
Verimatrix introduceert nieuwe SaaS-service voor app-monitoring op Money 20/20 Europe
App Shield en Code Protection-monitoring helpt bij het detecteren en verhelpen van bedreigingen voor mobiele applicaties, waardoor ontwikkelaars en CISO’s krachtige nieuwe tools krijgen om cyberaanvallen te voorkomen of in te dammen
AIX-EN-PROVENCE, Frankrijk & SAN DIEGO--(BUSINESS WIRE)--Verimatrix, (Euronext Paris: VMX) (Paris:VMX), de leider in het versterken van de moderne verbonden wereld met mensgerichte beveiliging, heeft vandaag aangekondigd dat het gepland is om een nieuwe mobiele applicatie bewakingsservice te onthullen, een uitbreiding van het bekroonde App Shield en Code Protection oplossingen, tijdens het persoonlijke evenement Money 20/20 Europe van deze week.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Verimatrix Investor:
Richard Vacher Detournière
General Manager & Chief Financial Officer
+33 (0)4 42 905 905
finance@verimatrix.com
Verimatrix Media:
Matthew Zintel
+1 281 444 1590
matthew.zintel@zintelpr.com