Andersen Global umacnia swoją obecność w Puerto Rico nawiązując współpracę z kancelarią świadczącą usługi podatkowe i doradcze

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global poszerza swoją platformę w Puerto Rico zapraszając do swojego grona kancelarię współpracującą AFS CPA Group LLC (AFS), umacniając swoją obecność w tym kraju poprzez dodanie nowych usług podatkowych i prawnych.

Kancelaria AFS świadczy usługi podatkowe i doradcze na rzecz szerokiego grona klientów, od osób prywatnych po małe i duże przedsiębiorstwa, obejmując swoją ofertą wiele sektorów jak obsługa prawna, branża medyczna, spożywcza i gastronomiczna, produkcja odzieży, marketing, technologia, organizacje non-profit i wspólnoty mieszkaniowe. Siedziba kancelarii założonej w 2002 r. przez założyciela i partnera zarządzającego Antonia Sécolę mieści się w Gurabo i oferuje usługi podatkowe, finansowe, inwestycyjne, zarządzanie funduszami, jak również outsourcing i rozliczenia wynagrodzeń.

„Jako wychowanek Andersen Global, z niecierpliwością czekam na powrót do kultury organizacyjnej i pracy z osobami podzielającymi moje poglądy, które są zaangażowane w zapewnianie klientom najlepszych w swojej klasie rozwiązań - powiedział Antonio Sécola. - Nasza kancelaria z poświęceniem zapewnia najwyższej jakości usługi, a ta współpraca jeszcze bardziej poszerzy nasze możliwości w zakresie bezproblemowego dostarczania rozwiązań klientom, którzy zwracają się ze sprawami sięgającymi poza grancie naszego kraju”.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z zespołem dużego kalibru, który wykazał się podobnym do naszego poziomem zaangażowania w dobre zarządzanie - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Kancelaria AFS i kancelaria współpracująca CST Law zapewniają klientom pełen pakiet zintegrowanych, niezależnych usług na tym kluczowym rynku”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 8 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 284 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700