De Rohatyn Group voltooit de investering in een innovatief bedrijf voor huisdieraccessoires, MyFamily
De Rohatyn Group voltooit de investering in een innovatief bedrijf voor huisdieraccessoires, MyFamily
NEW YORK--(BUSINESS WIRE)--De Rohatyn Group (“TRG”), een wereldwijde, in de VS gevestigde vermogensbeheerder, heeft vandaag aangekondigd dat het een investering heeft afgerond in het gespecialiseerde bedrijf voor huisdieraccessoires MyFamily Srl (“MyFamily” of “het bedrijf ”), door een partnerschap aan te gaan met de oprichter van het bedrijf, Alessandro Borgese, en bestaande investeerders, waaronder de investering van 035 investimenti SpA TRG, zal MyFamily in staat stellen de uitrol van haar producten te versnellen en haar wereldwijde distributiekanalen verder uit te breiden. De voorwaarden van de transactie zijn niet bekendgemaakt.
MyFamily, opgericht in 2011 in Valenza, Italië, is een wereldwijde producent van graveerbare ID-tags voor huisdieren en tag-graveermachines. De graveermachines van het bedrijf zijn aanwezig in ongeveer 9.000 winkellocaties in meer dan 70 landen over de hele wereld. Het bedrijf heeft onlangs zijn assortiment accessoires voor huisdieren uitgebreid met een uniek assortiment halsbanden, lijnen en harnassen voor huisdieren, waaronder de door technologie ondersteunde Memopet-collectie, die een gedifferentieerde slimme en interactieve ervaring biedt.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Julie Rudnick / Columbia Clancy
Sard Verbinnen & Co
(212) 687-8080
JRudnick@SARDVERB.COM / CClancy@SARDVERB.com