Walton breidt Amerikaanse Homebuilder BOLD-fondsen uit om de vraag naar een nieuwe eengezinswoningmarkt te ondersteunen
Walton breidt Amerikaanse Homebuilder BOLD-fondsen uit om de vraag naar een nieuwe eengezinswoningmarkt te ondersteunen
PHOENIX--(BUSINESS WIRE)--Walton, een vastgoedinvesterings- en landbeheermaatschappij met US $ 3,39 miljard onder beheer en administratie, heeft zijn Builder Option Land Development Funds (BOLD Funds) uitgebreid met als investeringsdoel kapitaal op te halen om land te verwerven geïdentificeerd door grote Amerikaanse huizenbouwers voor residentiële ontwikkelingsprojecten op korte termijn.
De gezamenlijke $ 500 miljoen in BOLD Funds – een fonds van $ 250 miljoen in de VS gericht op Amerikaanse investeerders en een apart offshore-fonds van $ 250 miljoen gericht op niet-Amerikaanse ingezeten investeerders – biedt een alternatieve investering in vastgoedactiva die voorzien in de korte termijn behoefte aan grondvoorraad van toonaangevende nationale huizenbouwers.
Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, die als enige rechtsgeldig is.
Contacts
Jennifer Whittle
LAVIDGE
480-236-2761
Jwhittle@lavidge.com
