Arthur D. Little, globalna firma doradztwa strategicznego, otwiera biuro w Polsce realizując tym samym strategię swojego rozwoju w regionie

Piotr Baranowski został powołany na funkcję Partnera Zarządzającego

Arthur D. Little, globalna firma doradztwa strategicznego, otwiera biuro w Polsce realizując tym samym strategię swojego rozwoju w regionie (Photo: Business Wire)

WARSZAWA--()--Arthur D. Little (ADL) ogłosił dzisiaj otwarcie swojego nowego biura, które będzie miało siedzibę w Warszawie. Biuro w Polsce będzie częścią Wschodnio-Europejskiego Klastra, w skład którego wchodzą już Austria, Czechy i Turcja. Dzisiaj również do globalnego zespołu ADL dołączył Piotr Baranowski, który będzie równocześnie Partnerem Zarządzającym polską praktyką ADL.

ADL jest najstarszą na świecie firmą doradztwa strategicznego. Razem z otwartym niedawno biurem w Rosji, obecnie posiada 42 biur na całym świecie. Rynek polski oferuje duży potencjał rozwoju, dlatego, w najbliższych miesiącach, jednym z głównych zadań Piotra Baranowskiego, który sam ma ponad 25 lat doświadczenia w doradztwie strategicznym i operacyjnym, będzie istotnie rozbudować zespół ADL Polska.

Ignacio Garcia Alves, CEO Arthur D. Little: “Arthur D. Little już od wielu lat jest aktywny w Polsce, więc naturalne jest otwarcie naszego nowego biura właśnie w Warszawie. Dla Polski gospodarczymi priorytetami są wdrażanie tzw gospodarki cyfrowej, rozwijanie infrastruktury włączając w to transport i logistykę oraz inwestycje w przemysł i rozwój miast. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tych obszarach możemy dostarczyć polskim biznesom i organizacjom innowacyjnych rozwiązań niezbędnych w funkcjonowaniu w tak dynamicznych okolicznościach”

Piotr Baranowski, Partner Zarządzający Arthur D. Little Polska: “Jestem bardzo dumny i jednocześnie podekscytowany swoim nowym wyzwaniem w Arthur D. Little, w firmie, która jest forpocztą światowego myślenia strategicznego, innowacji i transformacji. Z dużym zapałem rozpoczynam budowanie naszego lokalnego zespołu i umacnianie naszej pozycji na polskim rynku poprzez wspieranie naszych klientów w najbardziej złożonych wyzwaniach biznesowych”

Piotr Baranowski, zanim dołączył do ADL z sukcesem kierował polskim oddziałem Solon Management Consulting. Wcześniej był partnerem w PwC prowadząc tam praktykę doradczą w sektorze TMT.

Biuro Arthur D. Little’s w Polsce znajduje się pod poniższym adresem:
Arthur D. Little Sp. z o.o.
Park Avenue
Ul. Wspólna 70 (12th floor)
00-687 Warsaw
Poland

Contacts

Cate Bonthuys
Catalyst Comms
+44 77465 46773
cate@catalystcomms.co.uk

Contacts

Cate Bonthuys
Catalyst Comms
+44 77465 46773
cate@catalystcomms.co.uk