Společnost ExaGrid získala 3 oborová ocenění v soutěži Network Computing Awards 2024 (Ocenění za síťovou výpočetní techniku)

Společnost ExaGrid byla již po 5. v řadě vyhlášena „Firmou roku“

Photo courtesy of Network Computing.

MARLBOROUGH, Mass.--()--Společnost ExaGrid®, jediné řešení v oboru pro vrstvené zálohování s funkcí uzamykání doby uchovávání, které zahrnuje vrstvu nesměřující k síti (vytváří vrstvenou vzduchovou mezeru), zpožděné mazání a neměnnost pro obnovu ransomwaru, dnes oznámila, že byla oceněna třemi oborovými cenami, včetně ocenění Společnost roku, Hardwarový produkt roku a Cena za návratnost investic během slavnostního předávání cen Network Computing Awards, které se konalo 23. května 2024 v Londýně.

Společnost ExaGrid pokračuje v získávání uznání za svá úložiště pro víceúrovňové zálohování a v roce 2024 získala již čtyři oborová ocenění, včetně:

  • Ceny Data Breakthrough Awards – Řešení pro zálohování dat roku
  • Ceny Network Computing Awards – Společnost roku
  • Ceny Network Computing Awards – Hardwarový produkt roku
  • Ceny Network Computing Awards – Cena za návratnost investic

Ceny Network Computing Awards se udělují na základě hlasování veřejnosti. Ocenění za rok 2024 znamená pro společnost ExaGrid již šesté ocenění v cenách Network Computing Awards v řadě a páté vítězství v soutěži o Společnost roku.

„Jsme poctěni ziskem těchto tří ocenění, zejména tím, že jsme byli opět oceněni jako Společnost roku, a jsme vděčni našim partnerům a zákazníkům za jejich podporu. Gratulujeme všem vítězům soutěže Network Computing Awards 2024 a děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali,“ řekl Bill Andrews, prezident a generální ředitel společnosti ExaGrid. „Jak bylo zdůrazněno oceněním za návratnost investic, společnost ExaGrid pokračuje v inovaci svého produktu a zlepšuje ekonomiku zálohovacích úložišť tím, že poskytuje pokročilou integraci a vylepšenou deduplikaci s předními zálohovacími aplikacemi a nabízí škálovatelnou architekturu, která eliminuje nákladné upgrady na vysokozdvižném vozíku a plánované zastarávání produktu, a zároveň poskytuje nejlepší řešení výkonu, zabezpečení a obnovy po ransomwaru s nízkými počátečními náklady v čase.“

O společnosti ExaGrid

Společnost ExaGrid poskytuje vrstvené zálohovací úložiště s jedinečnou přistávací zónou („Landing Zone“) s diskovou vyrovnávací pamětí, úložištěm pro dlouhodobé uchovávání a škálovatelnou architekturou. Řešení „Landing Zone“ společnosti ExaGrid umožňuje nejrychlejší zálohy, obnovení a okamžité zotavení virtuálních počítačů. Vrstva úložiště nabízí nejnižší náklady na dlouhodobé uschování. Škálovatelná architektura společnosti ExaGrid zahrnuje plnohodnotná zařízení a zajišťuje zálohovací okno s pevnou délkou při nárůstu dat, přičemž odpadají nákladné forkliftové aktualizace a zastarávání produktu. Společnost ExaGrid nabízí jediný dvouvrstvý přístup k ukládání záloh s nesíťovou vrstvou, zpožděným odstraňováním a neměnnými objekty pro obnovu po útocích ransomwaru.

Společnost ExaGrid disponuje fyzickými prodejními a předprodejními systémovými inženýry v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Benelux, Brazílie, Kanada, Chile, SNS, Kolumbie, Česká republika, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Izrael, Itálie, Japonsko, Mexiko, Skandinávie, Polsko, Portugalsko, Katar, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a další regiony.

Navštivte nás na adrese exagrid.com nebo se s námi spojte na LinkedIn. Seznamte se s tím, co říkají naši zákazníci o vlastních zkušenostech s ExaGrid, a zjistěte, proč nyní tráví výrazně méně času zálohováním úložiště, v našich příbězích o úspěších zákazníků. Společnost ExaGrid je hrdá na své skóre +81 NPS!

ExaGrid je registrovaná ochranná známka společnosti ExaGrid Systems, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Media:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

Contacts

Media:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com