Sam Elbeck byl společností ExaGrid jmenován viceprezidentem pro prodej a obchodní partnery v Americe

Nový viceprezident bude řídit prodej a rozvíjet partnerství s prodejními kanály

MARLBOROUGH, Mass.--()--Společnost ExaGrid®, jediné řešení pro vrstvené zálohovací úložiště v tomto odvětví, dnes oznámila jmenování Sam Elbeck novým viceprezidentem pro prodej a obchodní partnery v Severní a Jižní Americe.

„Těším se na spolupráci s prodejními týmy společnosti ExaGrid na americkém kontinentu a na to, že budu moci pomoci společnosti ExaGrid urychlit její růst na trhu zálohovacích úložišť v hodnotě 6 miliard dolarů,“ řekl Sam Elbeck. Bude spolupracovat s místními týmy společnosti ExaGrid v USA, Kanadě a Latinské Americe, společně s jednotlivými oblastními viceprezidenty, na posilování obchodních partnerství a budování úspěšných programů s předními prodejními partnery v jednotlivých regionech.

Sam Elbeck nedávno nastoupil do společnosti ExaGrid poté, co ve společnosti Arcserve zastával pozici viceprezidenta pro prodej a partnerství v Americe a předtím byl hlavním celosvětovým obchodním ředitelem v oblasti Digital Compliance a SaaS Backup ve společnosti Veritas. Sam byl také viceprezidentem pro prodej a rozvoj obchodu ve společnosti Globanet a zastával vedoucí pozice v oblasti prodeje a technického rozvoje ve společnostech Symantec a IBM.

„Společnost ExaGrid pokračuje v expanzi, má obchodní týmy ve více než 30 zemích a také 4 200 aktivních zákaznických instalací ve více než 80 zemích,“ řekl Bill Andrews, prezident a generální ředitel společnosti ExaGrid. „Jsme rádi, že Sam Elbeck povede prodejní týmy v Severní a Jižní Americe a bude s nimi spolupracovat na rozvoji našich partnerství v prodejním kanálu a na tom, aby se naše řešení vrstveného zálohovacího úložiště dostalo do více organizací.“

O společnosti ExaGrid

Společnost ExaGrid poskytuje vrstvené zálohovací úložiště s jedinečnou přistávací zónou („Landing Zone“) s diskovou vyrovnávací pamětí, úložištěm pro dlouhodobé uchovávání a škálovatelnou architekturou. Řešení „Landing Zone“ společnosti ExaGrid umožňuje nejrychlejší zálohy, obnovení a okamžité zotavení virtuálních počítačů. Vrstva úložiště nabízí nejnižší náklady na dlouhodobé uschování. Škálovatelná architektura společnosti ExaGrid zahrnuje plnohodnotná zařízení a zajišťuje zálohovací okno s pevnou délkou při nárůstu dat, přičemž odpadají nákladné forkliftové aktualizace a zastarávání produktu. Společnost ExaGrid nabízí jediný dvouvrstvý přístup k ukládání záloh s nesíťovou vrstvou, zpožděným odstraňováním a neměnnými objekty pro obnovu po útocích ransomwaru.

Společnost ExaGrid disponuje fyzickými prodejními a předprodejními systémovými inženýry v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Benelux, Brazílie, Kanada, Chile, SNS, Kolumbie, Česká republika, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Izrael, Itálie, Japonsko, Mexiko, Skandinávie, Polsko, Portugalsko, Katar, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a další regiony.

Navštivte nás na adrese exagrid.com nebo se s námi spojte na LinkedIn. Podívejte se, co říkají naši zákazníci o vlastních zkušenostech se společností ExaGrid, a zjistěte, proč nyní tráví podstatně méně času zálohovacím ukládáním v příbězích o úspěších našich zákazníků. Společnost ExaGrid je hrdá na své hodnocení +81 NPS!

ExaGrid je registrovaná ochranná známka společnosti ExaGrid Systems, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Media:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

Contacts

Media:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com