Společnost ExaGrid představuje novou produktovou řadu 2U s vysokou hustotou pro efektivní využití prostoru v racku

Aktualizace produktu zahrnují také podporu úložiště objektů S3 se zamykáním objektů

Download

Loading media player...

Learn more about ExaGrid Tiered Backup Storage in this short video.

MARLBOROUGH, Mass.--()--Společnost ExaGrid®, jediné řešení pro vrstvené zálohovací úložiště v oboru, dnes oznámila dvě významné aktualizace produktu. Společnost ExaGrid bude expedovat tři nové modely zařízení: EX54, EX84 a EX189, které nabízejí největší kapacitu úložiště v rámci jednoho škálovacího systému u všech zálohovacích úložišť na trhu. Kromě toho společnost ExaGrid oznámila, že v březnu 2024 budou zařízení ExaGrid pro vrstvené zálohovací úložiště cílovým objektovým úložištěm podporujícím protokol S3 se zamykáním objektů.

Jedním z klíčových bodů aktualizované produktové řady je, že všechna zařízení ExaGrid budou k dispozici v modelech 2U, které nabízejí efektivní využití prostoru v racku, což organizacím umožňuje ušetřit náklady na skladování a chlazení racků a zároveň umožňují zálohování velkých objemů dat a jejich budoucí růst.

Největší konfigurace systému ExaGrid, která se skládá z 32 zařízení EX189 v jediném škálovatelném systému, může pojmout až 6PB plné zálohy s hrubou kapacitou 12PB, což z ní činí největší jednotlivý systém v oboru, který zahrnuje deduplikaci dat. Kromě zvýšené kapacity úložiště je zařízení EX189 čtyřikrát úspornější z hlediska prostoru racku než předchozí 4U verze zařízení společnosti ExaGrid.

Řada 2U zařízení společnosti ExaGrid nyní zahrnuje modely EX189, EX84, EX54, EX36, EX27, EX18 a EX10. Každé zařízení má procesor, paměť, připojení k síti a úložiště, takže velikost zálohovacího okna zůstává s nárůstem dat pevně daná, čímž se eliminují nákladné a narušující forkliftové aktualizace. V jednom škálovacím systému lze kombinovat až 32 zařízení. V rámci jednoho systému lze použít zařízení libovolného stáří nebo velikosti, čímž se vylučuje nucené zastarávání produktů.

„Společnost ExaGrid pokračuje v inovaci svého vrstveného zálohovacího úložiště s cílem odstranit všechny problémy, se kterými se organizace při zálohování potýkají,“ řekl Bill Andrews, prezident a generální ředitel společnosti ExaGrid. „Kromě toho, že nabízíme největší zálohovací systém v oboru, jsme nadšeni, že můžeme všechna naše zařízení nabízet v modelech 2U, které poskytují ještě lepší hospodárnost a efektivitu, pokud jde o náklady na prostor v racku, napájení a chlazení. Společnost ExaGrid také nabízí jediný systém s přistávací zónou („Landing Zone“) mezipaměti na disku, která je navázána na úložiště pro dlouhodobé uchovávání dat, které není orientováno na síť, což vytváří vrstvenou vzduchovou mezeru pro zabezpečení, a jediný přístup k deduplikaci, který nemá negativní vliv na výkon zálohování a obnovování. Nabízíme organizacím, aby otestovaly náš systém vrstveného úložiště záloh ve svém vlastním zálohovacím prostředí a porovnaly jej se svým současným řešením zálohovacího úložiště. S potěšením také oznamujeme, že společnost ExaGrid bude cílem objektového úložiště pro řešení Veeam využívající protokol S3 a že ExaGrid bude podporovat zálohování M365 přímo z řešení Veeam. Společnost ExaGrid bude spolupracovat se společností Veeam na kvalifikaci verze objektového úložiště S3 jakožto verze Veeam Ready.“

Kromě modelů zařízení 2U společnost ExaGrid pokračuje v rozšiřování podpory protokolů a oznámila podporu objektového úložiště S3 se zamykáním objektů, které již podporuje systémy NFS, CIFS, Veeam Data Mover a Veritas NetBackup OST. V první verzi pro S3 bude společnost ExaGrid podporovat zápis Veeam do vrstveného zálohovacího úložiště ExaGrid jako cíle objektového úložiště, včetně zálohování Veeam pro Microsoft 365 přímo do úložiště ExaGrid. V budoucích verzích bude systém ExaGrid podporovat i další aplikace pro zálohování pomocí S3.

O společnosti ExaGrid

Společnost ExaGrid poskytuje vrstvené zálohovací úložiště s jedinečnou přistávací zónou („Landing Zone“) s diskovou vyrovnávací pamětí, úložištěm pro dlouhodobé uchovávání a škálovatelnou architekturou. Řešení „Landing Zone“ společnosti ExaGrid umožňuje nejrychlejší zálohy, obnovení a okamžité zotavení virtuálních počítačů. Vrstva úložiště nabízí nejnižší náklady na dlouhodobé uschování. Škálovatelná architektura společnosti ExaGrid zahrnuje plnohodnotná zařízení a zajišťuje zálohovací okno s pevnou délkou při nárůstu dat, přičemž odpadají nákladné forkliftové aktualizace a zastarávání produktu. Společnost ExaGrid nabízí jediný dvouvrstvý přístup k ukládání záloh s nesíťovou vrstvou, zpožděným odstraňováním a neměnnými objekty pro obnovu po útocích ransomwaru.

Společnost ExaGrid disponuje fyzickými prodejními a předprodejními systémovými inženýry v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Benelux, Brazílie, Kanada, Chile, SNS, Kolumbie, Česká republika, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Izrael, Itálie, Japonsko, Mexiko, Skandinávie, Polsko, Portugalsko, Katar, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a další regiony.

Navštivte nás na adrese exagrid.com nebo se s námi spojte na LinkedIn . Podívejte se, co říkají naši zákazníci o vlastních zkušenostech se společností ExaGrid, a zjistěte, proč nyní tráví podstatně méně času zálohovacím ukládáním v příbězích o úspěších našich zákazníků . ExaGrid is proud of our +81 NPS score!

ExaGrid je registrovaná ochranná známka společnosti ExaGrid Systems, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Media Contact:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

Contacts

Media Contact:
Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com