Umělá inteligence vám teď může pomoci rezervovat si dokonalý itinerář výletu

Helgi Páll Helgason is the visionary of Travis and the Head of AI at Travelshift, the maker of Guide to Europe (Photo: Business Wire)

REYKJAVIK, Island--()--Guide to Europe, průvodce společnosti Travelshift ohlašuje průkopnický pokrok v plánování cest: Travis, AI plánovač cest poháněný generativní umělou inteligencí (AI), teď uživatelům nabízí optimalizované cestovní itineráře na základě zákaznických preferencí, blízkosti atrakcí, jedinečné směsi hodnotících údajů, otvíracích hodin a dalších kritických proměnných.

S využitím nejmodernějšího genetického AI algoritmu volí Travis nepřekonatelný výběr atrakcí a optimalizuje trasy, aby nabídl bezproblémový zážitek z cesty.

Komunikační program chatbot jde za hranice konvenčního plánování, když do balíčku seskupuje nejlepší služby přizpůsobené dle zákaznických preferencí a hodnocení. To uživatelům umožňuje vidět a rezervovat si celý výlet v jediném jednoduchém rezervačním procesu.

Dr. Helgi Helgason, vedoucí oboru umělé inteligence pro Guide to Europe a vizionář ohledně plánovače Travis, říká "S potěšení představujeme chatbot, který způsobuje převrat v tom, jak lidé plánují své cesty. Travis umožňuje uživatelům interagovat a hledat perfektní výlet s užitím přirozeného jazyku. Dokonce ani nemusíte specifikovat destinaci; také můžete jen vložit své požadované zážitky ohledně počasí, regionu, nebo kultury. Travis může ušetřit čas a předcházet stresu tím, že umožní zákazníkům rychle a s důvěrou rezervovat dokonale plánované výlety."

Helgi dodává, "Travis není prostě jen plánovač itinerářů; je to prvek měnící pravidla hry. S využitím masivního množství dat může pečlivě plánovat váš výlet způsobem, o kterém jsme přesvědčeni, že překonává lidské schopnosti jak precizností, tak rychlostí. Nejde jen o rezervaci výletu; jde o to udělat výlet dokonalým."

Spuštěním této inovativní služby posiluje Guide to Europe své postavení na čele technologie cestování, když nabízí zcela nový rozměr v plánování výletu, ve vyhledání a v rezervaci dovolených v Evropě.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Dr. Helgi Páll Helgason, helgi@travelshift.com

Contacts

Dr. Helgi Páll Helgason, helgi@travelshift.com