Společnost Hillstone Networks získala za síťové firewally ocenění „Gartner Peer Insights™ Voice of the Customer“ za rok 2023

Společnost Hillstone Networks je již čtvrtým rokem po sobě jmenována zákaznickou volbou v oblasti síťových firewallů a navíc získala ocenění „Strong Performer“ v rámci „Voice of the Customer“ za rok 2023 pro oblast detekce a odezvy sítě

SANTA CLARA, Calif.--()--Společnost Hillstone Networks, přední dodavatel řešení kybernetické bezpečnosti, dnes oznámila, že byla zařazena do dvou zpráv Gartner Peer Insights „Voice of the Customer“. Společnost Hillstone byla oceněna jako dodavatel v kategorii zákaznické volby („Customers' Choice“) pro síťové firewally a byla jmenována jako „Strong Performer“ za novou verzi řešení „Network Detection and Resolution (NDR)“. Ocenění „Gartner Peer Insights Customers' Choice“ vychází z dobrovolné a ověřené zpětné vazby a hodnocení od odborníků z řad koncových uživatelů, kteří mají zkušenosti s nákupem, implementací nebo používáním dotčených produktů či služeb.

„Zákazníci se vyjádřili a ocenili naše vytrvalé odhodlání poskytovat integrativní řešení v oblasti kybernetické bezpečnosti, která účinně zajišťují pokrytí, kontrolu a konsolidaci více než 26 000 jejich partnerů po celém světě v náročném a dynamickém prostředí kybernetické bezpečnosti,“ řekl Tim Liu, spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Hillstone Networks. „Budeme i nadále pokračovat v inovacích a posouvat tak hranice kybernetické bezpečnosti, abychom ochránili klíčová aktiva našich zákazníků.“

Nejdůležitější události

NDR:

  • Na základě 25 recenzí z března 2023 získala společnost Hillstone Networks od svých uživatelů hodnocení 100 %, pokud jde o „ochotu doporučit“.
  • 92 % dotázaných uživatelů společnosti Hillstone dalo společnosti hodnocení 5 z 5 hvězdiček.
  • Na základě 25 recenzí získaly zkušenosti společnosti Hillstone Networks s podporou hodnocení 4,9 z 5.
  • Na základě 24 recenzí získala společnost Hillstone Networks za své produktové schopnosti hodnocení 5 z 5.

Síťové firewally:

  • Na základě 107 recenzí z března 2023 získala společnost Hillstone Networks od svých uživatelů hodnocení 99%, pokud jde o „ochotu doporučit“.
  • Z dotazovaných uživatelů společnosti Hillstone udělilo 84 % hodnocení 5 hvězdiček z 5 možných.
  • Na základě 102 recenzí získaly zkušenosti společnosti Hillstone Networks s podporou hodnocení 4,9 z 5.
  • Na základě 101 recenzí získala společnost Hillstone Networks za své produktové schopnosti hodnocení 4,9 z 5.

Gartner, Voice of the Customer for Network Firewalls, Peer Contributors, 31. května 2023
Gartner, Voice of the Customer for Network Detection and Response, Peer Contributors, 29. května 2023

O Gartner Peer Insights™

Gartner a Peer Insights jsou ochranné známky společnosti Gartner, Inc. a/nebo jejích přidružených společností. Všechna práva vyhrazena. Obsah Gartner Peer Insights se skládá z názorů jednotlivých koncových uživatelů založených na jejich vlastních zkušenostech a nelze jej považovat za prohlášení o skutečnostech, ani nereprezentuje názory společnosti Gartner nebo jejích přidružených společností. Společnost Gartner neschvaluje žádného dodavatele, produkt nebo službu zobrazenou v tomto obsahu ani neposkytuje žádné záruky, ať už vyjádřené nebo předpokládané, týkající se tohoto obsahu, jeho přesnosti nebo úplnosti, včetně záruk za obchodovatelnost nebo vhodnost pro konkrétní účel.

O společnosti Hillstone Networks

Integrativní přístup společnosti Hillstone Networks k zajištění kybernetické bezpečnosti poskytuje pokrytí, kontrolu a konsolidaci pro zabezpečení digitální transformace pro více než 26 000 podniků po celém světě. Více informací na www.hillstonenet.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Zeyao Hu
+1 4085086750
inquiry@hillstonenet.com

Contacts

Zeyao Hu
+1 4085086750
inquiry@hillstonenet.com