Studio Moderna Group jmenovalo nového ředitele pro digitální technologie, který urychlí digitální transformaci společnosti

  • Maloobchodní řetězec prodávající skrze více kanálů jmenoval Vincenta Lootense novým ředitelem pro digitální technologie s cílem urychlit digitální transformaci společnosti

CANDEMPINO, Švýcarsko--()--Studio Moderna Group, lídr v oblasti vícekanálového maloobchodu a elektronického obchodu s výrobky pro domácnost a bydlení ve střední a východní Evropě, dnes oznámila, že Vincent Lootens nastoupil do společnosti jako ředitel pro digitální technologie. Vincent Lootens bude přímo podřízen generálnímu řediteli Janu Heereovi a bude zodpovědný za strategii digitální transformace společnosti a urychlení působení firmy na všech prodejních kanálech.

Vincent Lootens je vedoucí pracovník s rozsáhlými zkušenostmi s digitální transformací z různých odvětví, který se pevně věnuje zákaznické zkušenosti a budování značek s výrazným růstovým impulsem.

Vincent Lootens přichází do Studia Moderna ze společnosti Sportmaster LLC, výrobce a prodejce sportovního zboží s obratem 1,8 miliardy eur, kde zastával pozici ředitele pro elektronický obchod. Během svého působení se zasazoval o transformaci digitálního prostředí a vedl společnost k integrovanému přístupu využití všech kanálů v Rusku, na Ukrajině, v Bělorusku, Kazachstánu, Polsku a Dánsku. Před příchodem do společnosti Sportmaster zastával vedoucí pozice ve společnostech Otto Group, Private Trade LLC (KupiVIP), Inbox LLC (D-AIM), TSUM (Mercury Group), Altadis a Altadis Balkan Star Russia, kde se zaměřoval na růst výnosů, definování strategií, rozvoj a reorganizaci vysoce výkonných týmů a celkovou organizaci pro budoucí dynamiku růstu.

„Jsem nadšený, že se Vincent připojil k našemu výkonnému týmu a přináší nám bohaté zkušenosti v oblasti elektronického obchodu a digitálních technologií, protože pracujeme na posílení digitálního zaměření a urychlení digitální transformace společnosti Studio Moderna Group. Jsem přesvědčen, že nám pomůže naplno rozvinout potenciál digitálních technologií v celé společnosti a výrazně podpořit její další růstové ambice,“ řekl Jan Heere, generální ředitel společnosti Studio Moderna.

„Jsem nadšený, že se mohu připojit ke skupině Studio Moderna Group jako ředitel pro digitální technologie a provést transformaci společnosti v silného a bezproblémového hráče využívajícího všechny prodejní kanály na různých trzích. Těším se na navázání silného partnerství s týmy a zahájení této nové cesty,“ uvedl Lootens.

O společnosti Studio Moderna

Studio Moderna je lídrem v oblasti vícekanálového a elektronického obchodu s výrobky pro domácnost a bydlení ve střední a východní Evropě s obratem 465 milionů EUR v roce 2020. Prostřednictvím svých důvěryhodných značek a širokého sortimentu výrobků pro domácnost a bydlení v kombinaci s úžasnými příběhy Studio Moderna inspiruje a zlepšuje každodenní život a pohodu lidí.

Společnost Studio Moderna byla založena v roce 1992 a je předním maloobchodním partnerem v oblasti přímého prodeje více značek pro domácnosti s velkou zákaznickou základnou v zemích střední a východní Evropy. Během uplynulých 29 let rozvíjela a rozvíjí vztahy se zákazníky silných značek, kterým přináší vybrané produktové řady a hledá řešení pro jejich domov, bydlení a pohodu. Včasné zapojení těchto lidí, vyslechnutí jejich potřeb a pohled na život jejich očima vybudovalo důvěru a skvělé základy. Studio Moderna znamená okruh dobře míněných, loajálních rad a poctivých, přesných a kvalitních zákaznických zkušeností. Jejím posláním je co nejlepší výběr produktů s co nejrychlejší přesností a vždy v tempu, které určuje její důvěryhodný partner, tedy zákazník.

Další informace o Studiu Moderna najdete na stránkách www.studio-moderna.com nebo www.linkedin.com/company/studio-moderna.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Pro dotazy médií kontaktujte:
Marjeta Dimnik, Studio Moderna
marjeta.dimnik@studio-moderna.com | PR@studio-moderna.com

Contacts

Pro dotazy médií kontaktujte:
Marjeta Dimnik, Studio Moderna
marjeta.dimnik@studio-moderna.com | PR@studio-moderna.com