Zynga zveřejnila své finanční výsledky za třetí čtvrtletí 2019

Nejvyšší čtvrtletní tržby a rezervací v historii společnosti Zynga

Provozní hotovost dosáhla výš 69 miliónů dolarů, což je o 67% více než ve stejném období loňského roku

Výhled na celý rok - Jedna z nejrychleji rostoucích veřejně obchodovatelných herních společností roku 2019

Download

Q3 2019 Zynga Quarterly Earnings Letter

SAN FRANCISCO--()--Společnost Zynga Inc. (index Nasdaq: ZNGA) dnes zveřejnila své finanční výsledky za třetí čtvrtletí končící 30. zářím 2019, a to prostřednictvím Zprávy o čtvrtletních výsledcích (Q3 2019 Quarterly Earnings Letter), v sekci pro investory, na svých webových stránkách (Investor Relations). Zpráva o čtvrtletních výsledcích společnosti je přiložena níže, nebo si jí můžete přečíst přímo na webové stránce http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results .

Ve třetím čtvrtletí jsou dosáhli nejvyšších čtvrtletních tržeb a rezervací v historii firmy Zynga. Růst tržeb byl tažen zejména našimi online službami, zejména rekordními prodeji v hrách Empires & Puzzles a Merge Dragons!. Stejně tak nedávno představené tituly Game of Thrones Slots Casino a Merge Magic! si vedou velmi dobře. Zynga je tak nyní jednou z nejrychleji rostoucích herních firem roku 2019,” řekl Frank Gibeau, generální ředitel firmy Zynga.

Management firmy Zynga dne 30. října 2019 ve 14:30 tichomořského času (17:30 východoamerického času) uspořádal telefonickou konferenci za účelem diskuze o svých čtvrtletních výsledcích. V průběhu konference bylo možné klást dotazy vedení společnosti Zynga a snažili jsme se odpovědět na co nejvíce z nich.

Pro přístup ke konferenci využijte webových stránek http://investor.zynga.com, kde je k dispozici záznam konference, nebo následující telefonní čísla:

  • Bezplatné telefonní číslo pro místní volání: (800) 537-0745
  • Telefonní číslo pro volající ze zahraničí: (253) 237-1142
  • Identifikační číslo konference: 7568396

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je světová jednička v oblasti interaktivní zábavy a jejím posláním je spojovat svět prostřednictvím her. Více než miliarda lidí hraje různé hry od firmy Zynga, jako jsou například CSR RacingTM, Empires & PuzzlesTM, Merge Dragons! TM, Words With FriendsTM a Zynga PokerTM. Hry od společnosti Zynga jsou dostupné ve více než 150 zemích a lze je hrát na sociálních sítích nebo mobilních zařízeních po celém světě. Firma Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku. Kromě toho má další pobočky ve Spojených státech amerických, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Více informací najdete na webových stránkách www.zynga.com nebo se s námi můžete spojit na sociálních sítích Twitter a Facebook.

Upozornění vydavatele

Pokud si chcete stáhnout videoukázky, fotodokumentaci a další materiály o firmě Zynga a jejích hrách, klikněte na https://bit.ly/2IOcaej

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Vztahy s investory:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Kontakt pro tisk:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

Contacts

Vztahy s investory:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Kontakt pro tisk:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com