Společnost Mary Kay Inc. oznamuje partnerství s Global Shea Alliance na podporu udržitelnosti a posílení postavení žen

“This partnership marks a significant step in our journey to promote sustainable beauty practices. By collaborating with the Global Shea Alliance, we aim to further harness the transformative potential of shea in skincare and cosmetics," said Deborah Gibbins, Chief Operating Officer at Mary Kay. (Credit: Mary Kay Inc.).

DALLAS--()--Společnost Mary Kay Inc., globální kosmetická značka a zastánce posílení postavení žen, s potěšením oznamuje své členství v Global Shea Alliance (GSA), neziskovém průmyslovém sdružení, které navrhuje, vyvíjí a realizuje strategie, jež podporují konkurenceschopný a udržitelný průmysl bambuckého másla po celém světě. Toto nové partnerství je v souladu se závazkem společnosti Mary Kay k udržitelnosti a jejím posláním posilovat postavení žen na celém světě.

Základní hodnoty GSA vychází z podpory inkluzivního hodnotového řetězce, podpory odvětví, které je před konkurencí a řídí se obchodem, zajištěním udržitelnosti a zachování důvěrnosti všech transakcí se zúčastněnými stranami.

„Jsme naprosto unešeni, že se můžeme ke Global Shea Alliance připojit,“ uvedla Deborah Gibbins, provozní ředitelka společnosti Mary Kay. „Toto partnerství představuje významný krok na naší cestě k prosazování udržitelných kosmetických postupů. Spoluprací s GSA usilujeme o další využití transformačního potenciálu bambuckého másla v péči o pleť a kosmetice.“

Mamatou Djaffo, prezidentka Global Shea Alliance, vyjádřila své nadšení z nového partnerství. „Z celého srdce vítáme společnost Mary Kay Inc,“ řekla Mamatou Djaffo. „Jejich hvězdná pověst zastánců společenské odpovědnosti a udržitelnosti se dokonale shoduje s naším posláním. Jsme nadšeni vyhlídkou na spolupráci s Mary Kay při prosazování výrazných pozitivních změn v kosmetickém průmyslu. Společně si klademe za cíl zavést nové průmyslové standardy společenské a environmentální odpovědnosti, které přesahují rámec kosmetického průmyslu a posilují postavení jednotlivců, podporují udržitelnost a podporují odolnější budoucnost pro miliony žen, které jsou na bambuckém másle závislé.“

Toto zajímavé partnerství mezi společností Mary Kay Inc. a Global Shea Alliance v nadcházejícím roce povede k iniciativám zaměřeným na zvýšení ekonomického blahobytu sběračů a zpracovatelů bambuckého másla, jakož i k zásadnímu úsilí o obnovu znehodnocených parků v západní Africe.

Začátkem tohoto měsíce navštívili společnost Mary Kay Aaron Adu, výkonný ředitel GSA, a Olawunmi Osholake, zástupce výkonného ředitele GSA, ve výrobním závodě Richard R. Rogers (R3) Manufacturing / R&D Center v Lewisville v Texasu, USA, kde následovala schůzka zaměřená na synergie a možnosti spolupráce.

O Mary Kay

Tehdy. Nyní. Vždycky. Mary Kay Ash, jedna z prvních, kdo bourali překážky bránící ženám v postupu, založila v roce 1953 v Texasu svou vysněnou kosmetickou značku s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do globální společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje ve více než 35 zemích. Šance od Mary Kay 60 let posilovala ženy prostřednictvím vzdělání, školení, obhajování a inovací, aby určovaly svou vlastní budoucnost. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy, která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v ochranu naší planety pro příští generace, v ochranu žen, které jsou oběťmi rakoviny a domácího zneužívání a v povzbuzování mladých k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc na marykayglobal.com, najděte nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn, nebo nás sledujte na X (dříve Twitter).

O Global Shea Alliance

GSA je neziskové průmyslové sdružení s 919 členy z 39 zemí, mezi něž patří sběrači a zpracovatelé, značky a maloobchodníci, dodavatelé složek, občanská společnost, výzkumné instituce a rozhodovací orgány. Prostřednictvím partnerství veřejného a soukromého sektoru podporuje GSA udržitelnost odvětví, osvědčené postupy a normy kvality a poptávku po bambuckém másle v potravinách a kosmetice. Další informace naleznete na adrese https://globalshea.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com