Společnost Hillstone Networks uvádí na trh operační systém StoneOS 5.5R10, který dále posiluje celkovou odolnost zákazníka vůči kybernetickým hrozbám

Nová verze přináší inovace založené na umělé inteligenci a centralizovaném ZTNA (přístupu k síti na principu nulové důvěry), které zákazníkům ovládat své systémy v prostředí provozní komplexnosti a pokročilých kybernetických útoků

SANTA CLARA, Kalifornie--()--Hillstone Networks, přední poskytovatel inovativních a dostupných řešení kybernetické bezpečnosti, ohlásil velké zdokonalení svého operačního systému Hillstone StoneOS 5.5R10. Poslední aktualizace přináší mezi více než 300 novými vlastnostmi i vysoce výkonnou ochranu proti hrozbám na bázi umělé inteligence, centralizovanou kontrolu a řízení systému Zero Trust a další zjednodušení bezpečnostních činností a organizace systému. Nové funkce vylepšují bezpečnostní odolnost zákazníkova prostředí a dále zefektivňují bezpečnostní činnosti díky snadnému způsobu jejich aktualizace.

Vylepšení ochrany proti hrozbám s pomocí technologie umělé inteligence (AI)

Nový operační systém StoneOS posiluje technologii AI, aby pro šifrované přenosy poskytovala detekci hrozeb založenou na strojovém učení a to bez potřeby dešifrování. Obsahuje také inteligentní ochranu proti hrozbám DDoS (zahlcení) a detekci DGA (algoritmu generování domén). Navíc je součástí i rozšíření o blokátor webových stránek na černé listině (blacklist), které zesiluje funkci filtrace okrajový přenosů (Perimeter Traffic Filtering (PTF)) a poskytuje více ochrany proti hrozbám.

Centralizované řízení a správa systému Zero Trust

Pokročilý systém ZTNA zahrnuje centralizované řízení pro strategie ZTNA prostřednictvím řízení bezpečnosti (Hillstone Security Management (HSM)) a podporuje inteligentní připojení k bránám ZTNA, autentizaci jednotlivých paketů (SPA), podporu operačního systému od početných prodejců pro klienty ZTNA spolu s portálem ZTNA. Nové vlastnosti poskytují lepší uživatelský zážitek pomocí zlepšeného celkového provozu a řízení řešení ZTNA.

Inteligentnější interkonektivita s pomocí rozšířených schopností VPN

Rozšířené funkce VPN podporují ECMP a failover (detekce chyby a přepnutí) pro inteligentní směrování VPN a poskytují možnosti zřízení tunelu IPSec VPN pomocí konfigurace vlastních portů a automatického vyjednávání. Tyto vlastnosti přinášejí lepší využití šířky pásma a zlepšují konektivitu, čímž zajišťují nerušené fungování podnikání.

Zefektivněný provoz systému odlehčuje nadbytečné pracovní vytížení

Nejnovější operační systém StoneOS představuje průvodce zjednodušeným spouštěním a automatizovanou kontrolu nadbytečnosti pro NAT (postup přeměny soukromé IP adresy na veřejnou) pro usnadnění provozu systému a zlepšuje pro organizace celkovou produktivitu usměrněním pracovního vytížení administrátorů systému.

Robustní vylepšení celého systému dále zajišťují nepřetržitost podnikání

Dostupnost systému je v nejnovější verzi vylepšena ve všech oblastech díky podpoře pokročilé vysoké dostupnosti (HA) a hladkému restartu protokolu BGP (Border Gateway Protocol), což dále zajišťuje, že obchodní služby zůstávají pro organizace nepřerušené.

„Přechod od tradičního modelu zabezpečení založeného na výpočetní kapacitě na okraji sítě (edge) k modelu rozloženého pracovního zatížení je prudká změna vyvolaná v prvé řadě pandemií vyvolaným nařízením práce z domova, ale dopad se bude vyvíjet postupně a proto se řešení, jež nabízíme, musí zaměřit na související výzvy,“ říká Tim Liu, technický ředitel a spoluzakladatel společnosti Hillstone Networks, „Nejnovější iterace operačního systému StoneOS pokračuje v řešení výzev, kterým čelí týmy SecOps (pro bezpečnost a IT provoz) a na trvalá rizika, kterým čelí podniky po celém světě. Vylepšená ochrana proti hrozbám na bázi umělé inteligence, lepší integrace, centralizovaná kontrola a správa a zefektivnění provozu jsou všechno kritické faktory pro zajištění stabilního a strategického přístupu k prostředí kybernetické bezpečnosti odolné vůči kybernetickým útokům.“

Operační systém StoneOS je základem všech firewallů nové generace společnosti Hillstone, který byl oceněn firmou Gartner® v rámci soutěže Magic Quadrant™ 2022 v kategorii síťový firewall po 9. rok v řadě jako „Vizionářský“. Operační systém StoneOS 5.5R10 je nyní všeobecně dostupný.

O společnosti Hillstone Networks

Inovativní a dostupná řešení kybernetické bezpečnosti společnosti Hillstone Networks přetvářejí bezpečnost podniku, umožňují kybernetickou odolnost a přitom snižují celkové náklady TCO. Díky poskytování komplexního zviditelnění, dokonalejší inteligence a rychlé ochrany, která umožňuje vidět, pochopit a jednat proti mnohovrstvým a vícestupňovým kybernetickým hrozbám, je společnost Hillstone příznivě hodnocena předními analytiky a důvěřují jí globální společnosti. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.hillstonenet.com.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Zeyao Hu
+1 408.508.6750
inquiry@hillstonenet.com

Contacts

Zeyao Hu
+1 408.508.6750
inquiry@hillstonenet.com