Real Madrid porazil Valencii a postoupil do finále španělského Superpoháru

Real Madrid beat Valencia to reach Spanish Super Cup final (Photo: AETOSWire)

RIJÁD, Saúdská Arábie--()--Real Madrid včera po tvrdém souboji s remízou 1:1 porazil Valencii na penalty, čímž si zajistil místo ve finále španělského Superpoháru na Mezinárodním stadionu krále Fahda v Rijádu. Na turnaji, který pořádá Ministerstvo sportu coby součást sportovních akcí v rámci 2. sezóny Diriyah.

Real Madrid dokázal před obrovským množstvím fotbalových fanoušků dosáhnout cenného vítězství. Tato výhra klubu zajistila postup do finálového zápasu, který se bude konat příští neděli 15. ledna ve 22:00 rijádského času na stejném stadionu.

Fotbaloví fanoušci se těší na vítěze druhého semifinále, ve kterém se dnes ve 22:00 rijádského času utká Barcelona a Real Betis. Zápas odhalí vítěze, který se kvalifikuje, aby se ve finále španělského Superpoháru postavil proti Realu Madrid.

Turnaj španělského Superpoháru poprvé hostila Saúdská Arábie v roce 2020 v Džiddě, tehdy Real Madrid ve finále porazil Atlético Madrid. Druhý turnaj se konal v Rijádu na začátku roku 2022, přičemž trofej opět pozvedl Real Madrid, když porazil Athletic Bilbao.

Saúdské království pořádá tuto významnou událost, coby součást mezinárodních sportovních turnajů a událostí konaných v sezóně Diriyah 2022, které přináší Ministerstvo sportu v zájmu dosažení cílů plánu království – Vize 2030, a coby jednu z iniciativ programu „Quality of Life”, v rámci nichž pořádá nejvelkolepější a největší mezinárodní sportovní akce a prostřednictvím úžasných aktivit se návštěvníkům sezóny Diriyah snaží zajistit skvělý zážitek.

*Zdroj: AETOSWire

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Sara Alghamdi – generální manažerka
sara.alghamdi@squidnomad.com

Contacts

Sara Alghamdi – generální manažerka
sara.alghamdi@squidnomad.com