“LIVEKINDLY Collective” paplašina savu zīmolu portfeli, pārņemot ikonisko “The Dutch Weed Burger”

Pasaules okeānu dienā divas kompānijas apvieno spēkus, lai cilvēkiem visā pasaulē sniegtu labumu no vēl viena augu izcelsmes proteīna

(Photo: Business Wire)

AMSTERDAMA & ŅUJORKA--()--“LIVEKINDLY Collective”, dažādu mantojumu apvienojums un augoši zīmoli, kas varētu kļūt par pasaulē lielākajām augu izcelsmes pārtikas kompānijām, šodien ir paziņojuši par līgumu, ar kuru tiek pārņemts Amsterdamā bāzētais ikoniskais zīmols “The Dutch Weed Burger”, kuram raksturīgā produktu sastāvdaļa ir jūras aļģes.

Pievienojot “The Dutch Weed Burger”, kompānija “LIVEKINDLY Collective” savu augu izcelsmes produktu portfeli papildina ar jūras aļģēm, kas ir augstas kvalitātes proteīna avots, kura ieguvē izmantots minimāls daudzums saldūdens un nav izmantota lauksaimniecības zeme. Turklāt ierosinātā pārņemšana palīdzēs kompānijai savu starptautisko mērogu paplašināt uz diviem nozīmīgiem tirgiem Eiropā - Lielbritāniju un Ziemeļvalstīm -, kā arī ASV un Kanādas tirgiem un nākotnē arī Āzijā.

“Jaunievedumi augu izcelsmes proteīnā ir radījuši milzu iespēju pārveidot pasaules pārtikas sistēmu, jo patērētāji arvien vairāk pieprasa garšīgas un uzturvielām bagātas alternatīvas gaļai,” sacīja “LIVEKINDLY Collective” vadītājs Kīss Krujtofs (Kees Kruythoff). “Pievienojot “The Dutch Weed Burger”, mēs paplašinām augu izcelsmes proteīna veidus, kurus varam piedāvāt saviem klientiem vairāk nekā 40 valstīs, un paātrināt savu misiju augos balstītu dzīvesveidu padarīt par jauno normu.”

“Esam ļoti priecīgi pievienoties šiem mērķtiecīgajiem, pieredzējušajiem un kaismīgajiem līderiem, kuri palīdzēs attīstīt mūsu zīmolu un mainīt pārtikas kultūru visā pasaulē,” sacīja “The Dutch Weed Burger” dibinātājs Marks Kulsdoms (Mark Kulsdom).

Viņš piebilda: “Jūras aļģu audzēšana ir ļoti ilgtspējīga, jo tās bagātīgi aug okeānā un augšanas laikā izelpo skābekli. Augs ir uzturvielām bagāts un veselīgs, cilvēka garšas kārpiņas lutinot ar unikālu umami garšu. Šie okeāna zaļumi lieliski sader ar proteīniem bagātām pupiņām un citām inovatīvām struktūrām, kuras izmantojam. Ar nepacietību gaidu darbu “Collective”, jo nenovēršami ir pienācis laiks īstām pārmaiņām un tās ir steidzamākas nekā jebkad agrāk!”

“LIVEKINDLY Collective” apvieno uzņēmumu dibinātājus, uzņēmējus un globālās uzņēmējdarbības līderus, lai digitālo mediju platformā radītu stabilu ekosistēmu augu izcelsmes zīmoliem, tostarp “Oumph!”, “The Fry Family Food Co.”, “LikeMeat”, “No Meat” un “LIVEKINDLY”. Kompānija nesen noslēdza izaugsmes finansējuma kārtu, kopumā pirmajos 12 mēnešos piesaistot 535 miljonus ASV dolāru un “LIVEKINDLY Collective” padarot par vienu no trim vislabāk finansētajām un straujāk augošajām augu izcelsmes pārtikas kompānijām pasaulē.

Par “The Dutch Weed Burger”

“The Dutch Weed Burger” ir Amsterdamā, Nīderlandē, bāzēta augu izcelsmes pārtikas kompānija. To 2012. gadā dibināja Lizete Kreišere (Lisette Kreischer) un Marks Kulsdoms. Kompānijas dibināšana saistīta ar viņu veidotu tāda paša nosaukuma dokumentālo filmu, kas filmēta galvenokārt Ņujorkā un kurā tās varoņi meklē vislabākās receptes, ar kurām iekļaut jūras aļģes sabiedrības pamata ēdienkartē. Pirmie “Dutch Weed” burgeri tika pārdoti no paštaisīta velosipēda Amsterdamas ielās, kur dzima šī ikona un nekavējoties kļuva par kultu. Kad restorāni sāka iekļaut burgera konceptu savās ēdienkartēs, zīmols kļuva par celmlauzi vegānisma tendenču uzvirmojumā Nīderlandē un ārpus tās robežām.

Par “LIVEKINDLY Collective”

“Blue Horizon Group” dibināja “LIVEKINDLY Collective”, ticot, ka augu izcelsmes alternatīvas spēs pasaules pārtikas sistēmu padarīt ilgtspējīgu. Tās misija ir par jaunu normu padarīt uz augu izcelsmes produktiem balstītu dzīvesveidu. Kā dibinātāju, uzņēmēju un uzņēmējdarbības līderu no visas pasaules kolektīvam “LIVEKINDLY Collective” ir unikāla iespēja ietekmēt ar savu ātrumu, mērogu. Ar savu zīmolu portfeli “Oumph!”, “The Fry Family Food Co.”, “LikeMeat” un “No Meat” “LIVEKINDLY Collective” sniedz klientiem visā pasaulē iespējas veselīgai, ilgtspējīgai un garšīgai pārtikai. Turklāt kompānija ir augu izcelsmes produktu kustības balss, savā mediju un dzīvesstila platformā “LIVEKINDLY”, www.livekindly.com, un @livekindlyco vietnē “Instagram” publicējot informatīvu, izklaidējošu un iedvesmojošu saturu. “LIVEKINDLY Collective” ir 500 darbinieku un tirdzniecība notiek vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. Plašāka informācija pieejama www.thelivekindlyco.com.

Šī paziņojuma versija oriģinālvalodā ir paziņojuma vienīgā oficiālā un autoritatīvā versija. Tulkojumi ir domāti, lai radītu papildu ērtības, un ir jāsalīdzina ar oriģinālo tekstu, kam vienīgajam ir juridisks spēks.

Contacts

Kontakti
Preses jautājumos sazināties ar:
Marta Tomčaka (Marta Tomczak)
press@thelivekindlyco.com

Contacts

Kontakti
Preses jautājumos sazināties ar:
Marta Tomčaka (Marta Tomczak)
press@thelivekindlyco.com