Společnost Midea Group zveřejňuje svůj vůbec první příběh značky ESG s nečekanou VIP návštěvou, která zdůrazňuje svůj závazek k udržitelnosti.

Download

Loading media player...

Midea’s new ESG brand film tells the story of a factory visit from their most important VIP guests. They get to see first-hand the brand’s impressive commitment to sustainability and responsible practices with initiatives that continue to embrace a greener and brighter future together. Join them on their tour via this charming film. #TheNextGeneration #ESG #Midea

FOSHAN, Čína--()--Společnost Midea Group:

Souvislosti:

Midea Group, přední světová technologická skupina, nedávno vydala svou zprávu o životním prostředí, sociálních aspektech a správě (ESG) pro rok 2023 s ambiciózními cíli udržitelného rozvoje stanovenými do roku 2030.

Patří mezi ně dosažení více než 500 megawattů fotovoltaické výroby energie, snížení intenzity emisí skleníkových plynů (rozsah 1 a 2) o 0,040, zajištění certifikace systému energetického řízení pro 50 továren a dosažení 100% uhlíkové stopy u hlavních kategorií inteligentních domácích spotřebičů.

Toto je v souladu se standardy zprávy o udržitelném rozvoji globální iniciativy pro podávání zpráv („Global Reporting Initiative“ – GRI).

Nová zpráva a kampaň se zaměřuje na čtyři dimenze: ochrana modré planety, budování harmonického společenství, praxe „přivádění skvělých inovací do života“ a společné vytváření prosperující ekologie.

Kampaň:

Reference společnosti Midea v oblasti ESG jsou komplexní, ale jejich sdělení širšímu publiku může být složité a hrozí, že bude působit suchopárně.

Pro její vůbec první film o značce ESG by bylo snadné dodržet konvence s montáží oceánů, deštných pralesů a obnovitelných zdrojů energie podpořenou prozaickým hlasovým komentářem, ale pro proniknutí do děje byla klíčová zábava.

S ohledem na to byl vytvořen příběhový film, který vypráví o návštěvě továrny s účastí nejdůležitějších VIP osobností společnosti Midea. Nová generace.

Tato nápaditá kombinace vyzdvihuje děti jako VIP osoby a zároveň budoucí příjemce jejích iniciativ v oblasti ESG. Jejich postavy přinášejí vřelost, jednoduchost a šarm, které mohou vyjadřovat pouze děti, a umožňují značce předávat tvrdá fakta laskavým způsobem.

Film byl celosvětově uveden dne 28. března 2024 na platformách Linkedin, Facebook, X, Youtube.

Díky svému neochvějnému závazku k udržitelnosti má společnost Midea Group dobré předpoklady k tomu, aby i nadále udávala směr k zelenější a udržitelnější budoucnosti.

Další fakta o Midea ESG:

- V současné době se společnost Midea může pochlubit 5 továrnami Global Lighthouse a 28 továrnami s titulem „zelená továrna“ na vnitrostátní úrovni.

- Svým 190 000 zaměstnancům poskytuje rovněž vícekanálový systém rozvoje talentů a pravidelně zajišťuje mezikulturní výměnné aktivity.

- Kromě toho společnost odhalila své plány investovat 140 milionů RMB do rozvoje vzdělávání v místních komunitách.

- Jako globálně odpovědný občan se společnost Midea Group snaží podporovat cíle udržitelného rozvoje OSN (SDG) a připojila se k organizaci iniciativy OSN Global Compact. Kromě toho se společnost Midea Building Technology stala součástí iniciativy SBTi (Iniciativa pro vědecky podložené uhlíkové cíle).

- Jako uznání své oddanosti udržitelnému rozvoji byla společnost Midia Group zařazena do žebříčku nejlepších světových firem pro ženy časopisu Forbes pro rok 2023.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Lori luo, luory17@midea.com

Contacts

Lori luo, luory17@midea.com