Andersen Global wchodzi na rynek Republiki Dominikańskiej rozpoczynając współpracę z kancelarią Pellerano & Herrera

SAN FRANCISCO--()--Andersen Global poszerza swoją obecność w Republice Dominikańskiej poprzez zawarcie umowy współpracy z kancelarią Pellerano & Herrera z siedzibą w Santo Domingo.

Kancelaria Pellerano & Herrera założona w 1952 roku i prowadzona przez partnera zarządzającego, Ricardo Pelleranę, świadczy szeroki wachlarz usług prawnych, koncentrując się na fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych, nieruchomościach i prawie podatkowym. Siedmiu partnerów i ponad 75 specjalistów zatrudnionych w kancelarii zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom krajowym i międzynarodowym, zarówno osobom prywatnym jak i korporacjom prowadzącym działalność w wielu krajach. Kancelaria ponadto jest regularnie wyróżniana w rankingach Chambers & Partners, Legal 500, Latin Lawyer i IFRL1000.

„Nasz multidyscyplinarny zespół prawników, innowacyjny charakter działalności i dążenie do dobrego zarządzania pozwalają na zapewnienie wysokiej jakości usług na rzecz naszych klientów - powiedział Ricardo Pellerano. - Dzięki międzynarodowemu zasięgowi stowarzyszenia Andersen Global, nasza niewyłączna współpraca pozwoli nam na nieustanne zapewnienie pełnej oferty niezależnych rozwiązań zarówno klientom lokalnym, którzy planują wkroczenie na globalny rynek, jak również klientom międzynarodowym z transgranicznymi potrzebami”.

„Kancelaria Pellerano & Herrera brała udział w większości najważniejszych transakcji w Republice Dominikańskiej i jest uznawana za najbardziej doświadczoną i zróżnicowaną kancelarię prawną, szczycącą się największą wiedzą w kraju - dodał Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Pozyskując do współpracy Ricarda i jego zespół, poszerzamy i pogłębiamy zakres specjalistycznej wiedzy w Ameryce Łacińskiej i będziemy kontynuować rozwój naszej platformy w regionie, dodając kluczowe praktyki i umiejętności przywódcze”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 8 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 279 lokalizacjach.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700

Contacts

Megan Tsuei
Andersen Global
tel. 415-764-2700