Hillstone Networks prezentuje uaktualnienia systemu operacyjnego zapewniające bezpieczeństwo sieci w ramach platformy umożliwiającej przyszłą aktualizację

SANTA CLARA, Kalifornia--()--Hillstone Networks, czołowy dostawca rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa sieci i zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwach, ogłasza ważną aktualizację swojego flagowego systemu operacyjnego StoneOS 5.5R8, która obejmuje ponad setkę istotnych uaktualnień najbardziej kompleksowego, inteligentnego, niezawodnego i łatwego w użyciu narzędzia bezpieczeństwa dostępnego dla przedsiębiorstw, którym zależy na ochronie punktów dostępu do sieci firmowych.

„Dzisiejsze środowisko bezpieczeństwa jest bardziej zagrożone niż kiedyś, a firmy walczą o zapewnienie ochrony swoich pracowników i kluczowych zasobów niezależnie od punktów dostępu – powiedział Timothy Liu, dyrektor ds. technologii i współzałożyciel Hillstone Networks. - Naszą misją od zawsze jest dostarczanie rozwiązań, które pomagają organizacjom dostrzegać i rozumieć zagrożenia lub ataki i odpowiednio na nie reagować. Dzisiejsze aktualizacje StoneOS umacniają naszą wizję dzięki funkcjom i korzyściom, które pomogą przedsiębiorstwom w zapewnieniu bezpieczeństwa ich sieci w przyszłości”.

Co nowego w StoneOS

System operacyjny StoneOS wersja 5.5R8 charakteryzuje się nową architekturą i budową modułową, która jest uniezależniona od systemu, a ponadto jest wyposażony w solidne ulepszenia, które zapewniają spójność dostępnych funkcji i wrażeń użytkowników na różnych platformach sprzętowych i wirtualnych. Do podstawowych funkcji należą:

  • Ochrona systemów sterowania i kontroli przed botnetami od urządzeń brzegowych do chmury:obejmuje monitorowanie ruchu połączeń systemów sterowania i kontroli z poziomu 3 do 7 oraz wykrywanie podejrzanego ruchu algorytmów generowania domen, zindywidualizowane listy dostępu oraz wsparcie tunelowania DNS i DNS sinkhole w celu pełnego zabezpieczenia punktów centralnych sieci.
  • W pełni funkcjonalnyfirewall centrów danych nowej generacji z rozszerzonymi funkcjami bezpieczeństwa: zaawansowane funkcje obejmują analizę danych i szczegółową kontrolę zasad w oparciu o strategię z zaawansowanym IPv6 i wsparciem funkcji multicast oraz kompleksową ochroną ruchu i aktywności, łącznie z monitorowaniem połączeń terminalowych.
  • Sprawne konfiguracje, które pomagają wzmocnić zarządzanie strategiami:zaktualizowane, sprawne konfiguracje, które ograniczają obciążenie administratorów dzięki łączonemu zarządzaniu strategiami, oraz obniżona złożoność i koszty wdrażania zasad strategii importu/eksportu oraz zdolność automatycznej konfiguracji uwierzytelnionych użytkowników.
  • Solidne połączenie bezpieczeństwa i wirtualizacji: oprócz aktualizacji systemu operacyjnego Hillstone wprowadza nowy model z rodziny CloudEdge – VM08. Model i wszystkie urządzenia wirtualne są teraz objęte takimi samymi zabezpieczeniami jak modele sprzętowe.
  • Zmiana oblicza środowiska sieci firmowych: u przedsiębiorstw, które potrzebują przejść na IPv6, dzięki aktualizacjom proces ten przebiega bez zakłóceń.

Więcej informacji

Więcej informacji na temat pełnej gamy funkcji systemu operacyjnego Hillstone StoneOS można znaleźć tutaj.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Zeyao Hu
kierownik ds. marketingu
e-mail: inquiry@hillstonenet.com

Contacts

Zeyao Hu
kierownik ds. marketingu
e-mail: inquiry@hillstonenet.com