MyHeritage i FamilySearch rozpoczęło istotną strategiczną współpracę w celu wzmocnienia odkryć historii rodziny

Współpraca pomiędzy wiodącymi graczami w branży zawiera wymianę innowacji technologicznych i historycznych rekordów, aby dostarczyć więcej korzyści użytkownikom

WARSZAWA, Polska & TEL AWIW, Izrael--()--MyHeritage, popularna sieć historii rodziny i FamilySearch.org ogłosiły dzisiaj podpisanie i rozpoczęcie partnerstwa strategicznego, które wyznacza nowy kierunek dla przemysłu historii rodziny. W ramach wieloletniego partnerstwa, MyHeritage zapewni FamilySearch dostęp do jej zaawansowanych technologii, a FamilySearch podzieli się z MyHeritage miliardami globalnych historycznych rekordów i profili drzew genealogicznych obejmujących setki lat. Pomoże to milionom użytkowników MyHeritage i FamilySearch w pogłębianiu odkryć dotyczących historii rodziny.

FamilySearch zapewni MyHeritage więcej niż 2 miliardy rekordów z ich globalnych kolekcji historycznych i Drzewa Genealogicznego online. Rekordy te zostaną dodane do SuperSearch - wyszukiwarki MyHeritage dla historycznych rekordów i zostaną połączone z drzewami genealogicznymi na MyHeritage za pomocą technologii dopasowań. Użytkownicy MyHeritage uzyskają dostęp do bezprecedensowego zastrzyku historycznych rekordów i profili drzew genealogicznych, które są kluczem do badania i rekonstrukcji ich historii rodzinnych. Wzmacnia to pozycję MyHeritage jako międzynarodowego lidera na rynku, z olbrzymimi aktywami drzew genealogicznych i dokumentów, które są najbardziej zróżnicowane w branży.

Użytkownicy FamilySearch będą czerpać korzyści z unikalnych technologii MyHeritage, które automatyzują odkrycia historii rodziny. Smart Matching™ automatycznie wyszukuje połączenia między drzewami genealogicznymi dodanymi przez użytkowników, a Record Matching automatycznie lokalizuje historyczne rekordy odpowiednie do każdej osoby w drzewie genealogicznym. Otrzymując dokładne dopasowania pomiędzy profilami rodzinnymi Drzewa Genealogicznego FamilySearch i rekordami historycznymi, takimi jak narodziny, śmierć, spisy powszechne i dokumenty imigracyjne. Członkowie FamilySearch będą mogli bardziej efektywnie rozwijać swoje drzewa genealogiczne i wzbogacać je o wnioski i dane, które zostaną wsparte poprzez historyczne rekordy.

„Przez ponad sto lat, FamilySearch współpracuje z międzynarodowymi archiwami w celu zachowania posiadanych przez nich rekordów dla przyszłych pokoleń”, powiedział Gilad Japhet, założyciel i dyrektor generalny MyHeritage. „Ich ogromne przedsięwzięcie doprowadziło do tego, że historia rodziny stała się bardziej otwarta i dostępna dla każdego. Zawarcie partnerstwa podkreśla znaczenie wiodącej technologii MyHeritage i nasze zaangażowanie we wzbogacenie bazy rekordów historycznych na skalę globalną. Pozwala to na przyspieszenie naszej wizji – pomocy rodzinom na całym świecie w odkrywaniu i dzieleniu się historiami rodziny w Internecie. Oczekujemy owocnej współpracy z naszymi kolegami z FamilySearch”. – dodał Japhet.

”FamilySearch ceni współprace partnerskie, które umożliwiają ludziom z całego świata odkrywanie ich historii rodziny”, powiedział Dennis Brimhall, Prezes FamilySearch. „MyHeritage jest innowacyjną firmą, która posiada zwiększającą się liczbę użytkowników z całego świata. Jesteśmy podekscytowani, mogąc ogłosić rozpoczęcie tej współpracy, która pomoże FamilySearch lepiej wspomagać globalną społeczność rodzinnej historii.” – dodał Brimhall.

O MyHeritage

MyHeritage jest siecią historii rodziny pomagającą milionom rodzin na całym świecie odkrywać i dzielić się swoim dziedzictwem w Internecie. MyHeritage, który jest liderem technologicznym i innowacyjnym przekształca odkrywanie historii rodziny w działalność, która jest łatwo dostępna, ekscytująca i łatwiejsza w dokonaniu niż kiedykolwiek wcześniej. MyHeritage umożliwia swojej globalnej społeczności użytkowników unikalne narzędzia społecznościowe, ogromną bibliotekę historycznych treści i potężne technologie dopasowań. Serwis jest dostępny w 40 językach. W celu uzyskania więcej informacji odwiedź: www.myheritage.pl.

O FamilySearch

FamilySearch International (online: FamilySearch.org) to największa organizacja genealogiczna na świecie. Miliony ludzi korzysta z rekordów FamilySearch, zasobów i usług, aby dowiedzieć się więcej o swoich historiach rodziny. W celu ułatwiania odkryć genealogicznych, FamilySearch aktywnie gromadzi, archiwizuje i udostępnia międzynarodowe rekordy historyczne od ponad 100 lat. FamilySearch jest organizacją non-profit, która jest sponsorowana przez Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich. Patroni mogą korzystać z usług FamilySearch i ich zasobów online za darmo na FamilySearch.org lub przez ponad 4800 ośrodków rodzinnych w 70 krajach, w tym słynnej bibliotece w Salt Lake City, Utah.

Contacts

MyHeritage
Justyna Lerche
Country Manager Poland
Tel.: +48223896566
E-mail: justyna@myheritage.com
lub
FamilySearch
Paul Nauta, PR Manager
Tel.: US +1-801-240-6498
E-mail: nautapg@familysearch.org

Contacts

MyHeritage
Justyna Lerche
Country Manager Poland
Tel.: +48223896566
E-mail: justyna@myheritage.com
lub
FamilySearch
Paul Nauta, PR Manager
Tel.: US +1-801-240-6498
E-mail: nautapg@familysearch.org