Viceprezident společnosti ExaGrid pro prodej v regionu EMEA a APAC jmenován šéfem regionálního kanálu

Andy Walsky byl oceněn v inauguračním seznamu šéfů prodejních kanálů v regionu EMEA a APAC, který sestavuje britská pobočka CRN

(Graphic: Business Wire)

MARLBOROUGH, Mass.--()--SpolečnostExaGrid ®, jediné řešení v oboru pro vrstvené zálohování dat s funkcí Retention Time-Lock, které zahrnuje vrstvu nesměřující k síti (vytváří vrstvenou vzduchovou mezeru), zpožděné mazání a neměnnost pro obnovu po ransomwaru, dnes oznámila, dnes oznámila, že Andy Walsky, viceprezident společnosti ExaGrid pro prodej v regionu EMEA a APAC, byl oceněn ze strany CRN UK v rámci seznamu šéfů prodejních kanálů v regionech EMEA a APAC –„Channel Chiefs list“.

Tento seznam je prvním vydáním sesterské publikace „CRN's annual Channel Chiefs list“ (seznam šéfů prodejních kanálů společnosti CRN). Ředitelé prodejních kanálů uvedení v tomto seznamu chápou, že jejich obchodní partneři hrají stále strategičtější roli, a vyvíjejí plány pro uvádění produktů na trh a vytvářejí partnerské programy, které partnerům pomáhají tyto výzvy řešit.

„Jsem poctěn, že jsem byl jmenován v tomto prvním regionálním seznamu seznamů šéfů prodejních kanálů („Channel Chief list“) spolu s dalšími vedoucími pracovníky v oboru a jsem vděčný pobočce CRN UK za její pokrytí regionů EMEA a APAC,“ řekl Andy Walsky.

Tento úspěch následuje po nedávném oznámení, že partnerský program prodejců společnosti ExaGrid byl oceněn 5 hvězdičkami v průvodci 2024 CRN ® Partner Program Guide , což podtrhuje závazek společnosti ExaGrid pečovat o silná, zisková a úspěšná partnerství s prodejními kanály.

„Společnost ExaGrid pokračuje v celosvětové expanzi a její zákazníci se nacházejí ve více než 80 zemích. V současné době 48 % našich obchodů probíhá mimo území Spojených států, přičemž v roce 2024 bude pokračovat růst v regionech EMEA a APAC,“ uvedl Bill Andrews, prezident a generální ředitel společnosti ExaGrid. „Zaměřujeme se na navazování dalších partnerství s prodejními kanály v jednotlivých regionech a těší nás, že nás společnost CRN ocenila jako lídry v oblasti prodejních kanálů.“

O společnosti ExaGrid

Společnost ExaGrid poskytuje vrstvené zálohovací úložiště s jedinečnou přistávací zónou („Landing Zone“) s diskovou vyrovnávací pamětí, úložištěm pro dlouhodobé uchovávání a škálovatelnou architekturou. Řešení „Landing Zone“ společnosti ExaGrid umožňuje nejrychlejší zálohy, obnovení a okamžité zotavení virtuálních počítačů. Vrstva úložiště nabízí nejnižší náklady na dlouhodobé uschování. Škálovatelná architektura společnosti ExaGrid zahrnuje plnohodnotná zařízení a zajišťuje zálohovací okno s pevnou délkou při nárůstu dat, přičemž odpadají nákladné forkliftové aktualizace a zastarávání produktu. Společnost ExaGrid nabízí jediný dvouvrstvý přístup k ukládání záloh s nesíťovou vrstvou, zpožděným odstraňováním a neměnnými objekty pro obnovu po útocích ransomwaru.

Společnost ExaGrid disponuje fyzickými prodejními a předprodejními systémovými inženýry v těchto zemích: Argentina, Austrálie, Benelux, Brazílie, Kanada, Chile, SNS, Kolumbie, Česká republika, Francie, Německo, Hongkong, Indie, Izrael, Itálie, Japonsko, Mexiko, Skandinávie, Polsko, Portugalsko, Katar, Saúdská Arábie, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Korea, Španělsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Velká Británie, Spojené státy a další regiony.

Navštivte nás na adrese exagrid.com nebo se s námi spojte na LinkedIn. Podívejte se, co říkají naši zákazníci o vlastních zkušenostech se společností ExaGrid, a zjistěte, proč nyní tráví podstatně méně času zálohovacím ukládáním v příbězích o úspěších našich zákazníků. Společnost ExaGrid je hrdá na své hodnocení +81 NPS

ExaGrid je registrovaná ochranná známka společnosti ExaGrid Systems, Inc. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

Contacts

Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com