Společnost Mary Kay expanduje do Maďarska, čímž zvyšuje význam krásy a posiluje postavení ve střední Evropě

 

With Hungary’s rich cultural tapestry, vibrant heritage, and dynamic economy, Mary Kay Inc. is set to introduce a range of initiatives aimed at bolstering the economic empowerment of Hungarian women. (Credit: Mary Kay Inc.)

DALLAS--()--Mary Kay Inc., ikonická kosmetická značka a celosvětový zastánce posilování postavení žen, s potěšením oznamuje své rozšíření do Maďarska, což je strategický krok, který představuje nejnovější vstup společnosti na evropský trh. Tato rozšíření se časově shoduje s významným 60. výročím založení společnosti Mary Kay a podtrhuje její trvalý odkaz nabízet jedinečné podnikatelské příležitosti a vysoce kvalitní péči o pleť a dekorativní kosmetiku.

Na činnost společnosti Mary Kay Maďarsko budou dohlížet kanceláře společnosti Mary Kay Česká republika v Praze. Na oslavu tohoto významného rozšíření byly uspořádány akce v Praze i v Budapešti. Toto rozšíření navazuje na nedávné ocenění značky, která byla společností Euromonitor International vyhlášena světovou jedničkou v oblasti přímého prodeje produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky1.

„O rozšíření do Maďarska jsme vždy uvažovali a víme, že nastal čas představit na tomto novém trhu naše jedinečné kariérní příležitosti a neodolatelné produkty,“ řekla Tara Eustace, prezidentka společnosti Mary Kay pro region Evropa. „Jsem si jistá, že pod vedením Edity Szaboové a našich velmi úspěšných trhů společnosti Mary Kay Česká republika a Slovensko vytvoříme pro ženy v Maďarsku zářné a životaschopné příležitosti k výdělku.“

Edita Szaboová, generální ředitelka Mary Kay Česká republika a Slovensko, vyjádřila nadšení z rozšíření na nový trh.

„Jsme nadšeni, že můžeme v Maďarsku podporovat začínající podnikatelky, což je v souladu s naším hlavním posláním obohacovat životy žen,“ řekla Szaboová. „Podnikání je v Maďarsku vysoce respektováno a podporováno a náš průzkum ukazuje, že ženy tuto novou příležitost pracovat, učit se a rozvíjet své vlastní udržitelné podnikání využijí.“

Vzhledem k bohaté kulturní tradici, živoucímu dědictví a dynamické ekonomice Maďarska se společnost Mary Kay Inc. chystá představit řadu iniciativ zaměřených na posílení ekonomického postavení maďarských žen. Tyto iniciativy zahrnují vzdělávací programy, poradenství a významné ekonomické investice v této zemi.

Chcete-li se dozvědět více, sledujte Mary Kay Maďarsko online na adrese www.marykay.hu, a zůstaňte ve spojení naInstagramu a Facebooku.

O Mary Kay

Tehdy. Nyní. Vždycky. Mary Kay Ash, jedna z prvních, kdo bourali překážky bránící ženám v postupu, založila v roce 1963 v Texasu svou vysněnou kosmetickou značku s jediným cílem: obohatit životy žen. Tento sen rozkvetl do globální společnosti s miliony nezávislých pracovnic prodeje ve více než 35 zemích. Šance od Mary Kay 60 let posilovala ženy prostřednictvím vzdělání, školení, obhajování a inovací, aby určovaly svou vlastní budoucnost. Společnost Mary Kay se věnuje investování do vědy, která za krásou stojí a do výroby špičkové péče o pleť, dekorativní kosmetiky, výživových doplňků a voňavek. Mary Kay věří v ochranu naší planety pro příští generace, v ochranu žen, které jsou oběťmi rakoviny a domácího zneužívání a v povzbuzování mladých k uskutečnění jejich snů. Zjistěte víc na marykayglobal.com, najděte nás na Facebooku, Instagramu a LinkedIn nebo nás sledujte na X (dříve Twitter).

1 „Source Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care 2023 Edition, value sales at RSP, 2022 data.”

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com

Contacts

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 nebo media@mkcorp.com