teamLab Planets TOKIO zdobywcą nagrody World Travel Awards w kategorii „Czołowa atrakcja turystyczna Azji w 2023 r.”

teamLab Planets, a body immersive museum in Toyosu, Tokyo, wins the World Travel Awards for “Asia’s Leading Tourist Attraction 2023”. (teamLab Planets, Toyosu, Tokyo / Photo: teamLab)

TOKIO--()--teamLab Planets TOKIO w Toyosu (Tokio) został ogłoszony zwycięzcą plebiscytu World Travel Awards 2023 w kategorii „Czołowa atrakcja turystyczna Azji w 2023 r.” podczas uroczystości, która odbyła się 6 września w mieście Ho Chi Minh.

W ślad za wydarzeniem laureaci wyłonieni w poszczególnych regionach świata zostaną nominowani do plebiscytu „Czołowa atrakcja turystyczna świata w 2023 r.”, której wyniki zostaną ogłoszone w grudniu 2023 r. Nagrody World Travel Awards, które w tym roku przyznawane są po raz 30., wyróżniają najlepsze miejsca docelowe podróży wyłaniane w drodze głosowania prowadzonego nie tylko wśród profesjonalistów z sektora turystyki, ale również zwykłych turystów. Według Wall Street Journal jest to „branżowy odpowiednik Oscarów”.

Oto lista nominowanych w kategorii Czołowa atrakcja turystyczna Azji w 2023 r.:

Świątynie Angkor (Kambodża)
Borobudur (Indonezja)
Wielki Mur Chiński
Zatoka Ha Long (Wietnam)
Intramuros (Filipiny)
Sengan-en i Muzeum Shoko Shuseikan (Kagoshima, Japonia)
Tadż Mahal (Indie)
teamLab SuperNature Makau (Chiny)
Terakotowa Armia (Chiny)
Zakazane Miasto (Chiny)
Pałac Cesarski w Tokio (Japonia)
Wzgórze Wiktorii (Hongkong)

https://www.worldtravelawards.com/award-asias-leading-tourist-attraction-2023

Informacje o World Travel Awards

Organizacja World Travel Awards została założona w 1993 roku, aby doceniać, nagradzać i celebrować doskonałość we wszystkich sektorach branży turystycznej. Dziś marka World Travel Awards™ jest rozpoznawana na całym świecie jako symbol branżowej doskonałości.
W plebiscycie głosują profesjonaliści z sektora turystyki oraz konsumenci z ponad 200 krajów świata.
Strona internetowa: http://www.worldtravelawards.com/

Informacje o teamLab Planets TOKIO

Obiekt teamLab Planets, który w lipcu obchodził 5. rocznicę powstania, odnowił kilka przestrzeni artystycznych oraz zaprezentował nową instalację, zapewniając odwiedzającym jeszcze bardziej wyjątkowe doświadczenie. Ponadto ze względu na niesłabnące zainteresowanie, choć pierwotnie planowano zamknięcie obiektu z końcem 2023 r., muzeum pozostanie otwarte do końca 2027 r.

teamLab Planets to muzeum, w którym odwiedzający brodzą w wodzie, oraz ogród, w którym stają się jednością z otaczającymi ich kwiatami. Obiekt obejmuje 4 wielkoskalowe przestrzenie artystyczne i 2 ogrody stworzone przez kolektyw artystyczny teamLab.

teamLab Planets TOKIO
https://planets.teamlab.art/tokyo/
#teamLabPlanets
7 lipca 2018 r. – koniec 2027 r.
Toyosu 6-1-16, Koto-ku, Tokio

Zestaw materiałów dla prasy
https://www.dropbox.com/sh/ir7d2aui794eo6z/AAChbzX5wPsQm8cgkQ2ViFD4a?dl=0

Zapytania mediów
https://www.teamlab.art/contact/

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Dział Public Relations, PLANETS Co., Ltd.
E-mail: pr-info@planets.art
Wywiady: https://forms.gle/fAtnDKLpQKFME6XR9

Contacts

Dział Public Relations, PLANETS Co., Ltd.
E-mail: pr-info@planets.art
Wywiady: https://forms.gle/fAtnDKLpQKFME6XR9