Wiceprezes ExaGrid ds. sprzedaży w regionie EMEA i APAC uhonorowany wyróżnieniem Regional Channel Chief

Andy Walsky wyróżniony na wstępnej liście Channel Chiefs dla regionu EMEA i APAC opracowanej przez brytyjską edycję magazynu CRN

(Graphic: Business Wire)

MARLBOROUGH, Massachusetts--()--ExaGrid ®, firma oferująca jedyną w branży warstwową pamięć do przechowywania kopii zapasowych z blokadą czasu przechowywania, która obejmuje warstwę „niezorientowaną na sieć” (warstwową szczelinę powietrzną), opóźnione żądania usunięcia kopii zapasowych oraz niezmienność obiektów w celu ochrony przed oprogramowaniem ransomware, ogłosiła dzisiaj, że Andy Walsky, wiceprezes ExaGrid ds. sprzedaży w regionach EMEA i APAC, znalazł się we wstępnym gronie kandydatów do wyróżnienia na liście Channel Chiefs opracowanej przez brytyjski CRN.

Wykaz ten stanowi pierwszą listę Channel Chiefs dla regionu EMEA i APAC opracowaną przez brytyjski magazyn CRN na wzór ukazującej się co roku siostrzanej publikacji CRN poświęconej laureatom tytułu Channel Chiefs. Przywódcy w dziedzinie kanałów dystrybucji wyróżnieni na liście rozumieją coraz istotniejszą strategiczną rolę partnerów w poszczególnych kanałach oraz opracowują plany wejścia na rynek i programy partnerskie z myślą o wsparciu partnerów w realizacji napotykanych wyzwań.

– Jestem zaszczycony, że znalazłem się na pierwszej regionalnej liście Channel Chiefs obok innych przywódców w dziedzinie kanałów dystrybucji w branży, i jestem wdzięczny brytyjskiemu CRN za rozpatrzenie regionów EMEA i APAC – powiedział Andy Walsky.

Wyróżnienie następuje po niedawnym komunikacie dotyczącym 5-gwiazdkowej oceny przyznanej Programowi partnerskiemu ExaGrid Reseller Partner Program w Przewodniku po Programach Partnerskich CRN® na 2024, podkreślając zaangażowanie ExaGrid na rzecz pielęgnacji wartościowych, solidnych, rentownych i skutecznych partnerstw w dziedzinie kanałów dystrybucji.

– ExaGrid kontynuuje ekspansję na całym świecie i może się poszczycić gronem klientów z ponad 80 krajów. 48% działalności prowadzimy obecnie poza USA, a w 2024 r. w regionach EMEA i APAC odnotowujemy ciągły wzrost – powiedział Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. – Koncentrujemy się na nawiązaniu kolejnych partnerstw w obszarze kanałów dystrybucji w każdym regionie i ogromnie cieszymy się z otrzymanego od CRN wyróżnienia jako przywódcy w dziedzinie kanałów dystrybucji.

O ExaGrid

Firma ExaGrid oferuje warstwowe przechowywanie kopii zapasowych z unikatową strefą lądowania z pamięcią podręczną dysku, z repozytorium długoterminowego przechowywania i skalowalną architekturą. Strefa lądowania ExaGrid zapewnia najszybsze tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i natychmiastowe odzyskiwanie maszyn wirtualnych. Warstwa repozytorium oferuje najniższy koszt długoterminowego przechowywania. Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje pełne urządzenia i zapewnia okno kopii zapasowej o stałej długości wraz ze wzrostem ilości danych, co pozwala wyeliminować kosztowne kompleksowe aktualizacje wyposażenia i starzenie się produktów. ExaGrid oferuje tylko dwuwarstwowe przechowywanie kopii zapasowych z warstwą niedostępną w sieci (tworząc wolną przestrzeń warstwową), opóźnione usuwanie i trwałe obiekty umożliwiające odzyskiwanie po ataku ransomware.

Firma ExaGrid posiada stacjonarne systemy sprzedaży i przedsprzedaży z obsługą inżynierską w następujących krajach: Argentyna, Australia, Beneluks, Brazylia, Kanada, Chile, WNP, Kolumbia, Czechy, Francja, Niemcy, Hong Kong, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, kraje skandynawskie, Polska, Portugalia, Katar, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i inne regiony.

Odwiedź nas pod adresem exagrid.com lub skontaktuj się z nami przez serwis LinkedIn. Sprawdź, jakie są doświadczenia naszych klientów. Dowiedz się, dlaczego teraz poświęcają zdecydowanie mniej czasu na tworzenie kopii zapasowych. Poznaj historie sukcesu naszych klientów. Firma ExaGrid jest dumna z oceny +81 NPS!

ExaGrid jest zarejestrowanym znakiem towarowym ExaGrid Systems, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich posiadaczy.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Contacts

Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com

Contacts

Mary Domenichelli
ExaGrid
mdomenichelli@exagrid.com