Hemohim, funkční potravina pro posílení imunitního systému, vyvolává celosvětovou senzaci

Továrna Kolmar BNH Sejong (fotografie: Kolmar BNH)

SOUL, Jižní Korea--()--Hemohim získává na světovém trhu značnou popularitu jako jedna z předních funkčních potravin v Koreji.

Hemohim je vyvíjen na základě osmileté spolupráce mezi společností Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130) a Korejským institutem pro výzkum atomové energie, do níž bylo investováno 5 miliard KRW. Byl získán ze surovin angelica gigas, cnidium officinale a paeonia japonica, které se tradičně používají v bylinné medicíně. Společnost Kolmar BNH provedla testy na lidech, aby potvrdila bezpečnost a účinnost své hlavní složky „Extraktový komplex HemoHIM z angelica gigas atd.“, a v roce 2006 byla uznána korejským ministerstvem pro bezpečnost potravin a léčiv pro své imunitu posilující vlastnosti.

Za pouhých 17 let od svého uvedení na trh prodala společnost Hemohim, distribuovaná společností Atomy, zákazníkem společnosti Kolmar BNH, výrobky v hodnotě více než 2 biliony KRW, což z ní činí nejprodávanější individuálně schválenou zdravotní funkční potravinu v zemi. Díky silné poptávce z mnoha zemí, jako je Austrálie, USA a Thajsko, rozšířila společnost Hemohim své celosvětové působení do více než 20 zemí.

Na základě přísného kontrolního postupu byl Hemohim schválen korejským ministerstvem pro bezpečnost potravin a léčiv jako první individuálně schválený doplněk stravy určený k posílení imunitního systému v zemi.

Hemohim je po červeném ženšenu druhým nejvíce vyváženým produktem v Koreji a je vedoucí individuálně schválenou zdravotní funkční potravinovou složkou. Společnost Kolmar BNH, poháněná úspěchem produktu Hemohim, získala na slavnostním ceremoniálu „Trade Day“ v roce 2021 pořádaném Korejskou asociací mezinárodního obchodu ocenění „200 Million Dollar Export Tower“.

Společnost Kolmar BNH vyvíjí úsilí v oblasti výzkumu a vývoje, aby zvýšila svou konkurenceschopnost v oblasti materiálů, což dokládá „Projekt udržitelného rozvoje technologií Hemohim“. Po šesti letech úsilí získal v loňském roce funkci obnovy únavy, čímž upevnil postavení Hemohimu jako dvojfunkční potraviny s funkcí posilování imunity a zotavení z únavy.

Pro další oslovení evropského trhu vyvinula společnost Kolmar BNH produkt HemohimG, který je přizpůsoben evropským preferencím v oblasti chutí a vůní. HemohimG je výrobek určený pro export, který se řídí potravinářskými předpisy jednotlivých zemí. Nyní je připraven na vývoz do Velké Británie a Turecka.

Zástupce společnosti Kolmar BNH uvedl: „Hemohim představuje špičkovou korejskou funkční potravinu, která se opírá o výzkumné kapacity a výrobní schopnosti. Po úspěchu, který společnost Hemohim zaznamenala v Koreji v uplynulých 16 letech, je připravena zanechat svou stopu na světovém trhu.“

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr

Contacts

Kolmar BNH
Jang Woo Lee
jay.lee@kolmar.co.kr