Společnost Bentley Systems oznamuje jmenování vedoucích pracovníků

Změny posilují organizační udržitelnost společnosti BSY a její přínos k udržitelnosti globální infrastruktury

Kristin Fallonová, marketingová ředitelka společnosti Bentley Systems. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Bentley Systems.

SINGAPUR--()--Bentley Systems, Incorporated (Nasdaq: BSY), společnost zabývající se poskytováním inženýrského softwaru pro oblasti infrastruktury, dnes oznámila jmenování výkonných pracovníků.

Kristin Fallonová nastupuje do společnosti Bentley jako marketingová ředitelka se sídlem v Annapolisu ve státě Maryland. Naposledy působila Fallonová jako globální ředitelka pro značku a digitální marketing ve společnosti GE HealthCare, která se zabývá zdravotnickými technologiemi a softwarem v hodnotě 18 miliard dolarů. Kromě mnoha úspěchů vedla rebranding společnosti v rámci jejího oddělení od GE, za což byla Asociací národních inzerentů vyhlášena Komunikátorkou roku. Před nástupem do GE pracovala 10 let v oblasti mezinárodní pomoci, kde vedla marketing a komunikaci pro projekty sociálního, environmentálního a ekonomického rozvoje v Asii a Africe. Fallonová získala bakalářský titul z ekonomie na Wake Forest University a titul MBA na University of Maryland. Je členkou správní rady univerzitního Centra pro tvorbu sociálních hodnot a členkou správní rady Mezinárodní asociace pro reklamu.

Fallonová vystřídá Chrise Bradshawa, který nastupuje na nově vytvořenou pozici ředitele pro udržitelnost se sídlem v Eastonu ve státě Maryland a spojuje iniciativy společnosti Bentley v oblasti udržitelnosti a vzdělávání s cílem umožnit uživatelům společnosti Bentley dosáhnout cílů udržitelného rozvoje a zároveň zajistit, aby další generace inženýrů měla nástroje a znalosti, které jim umožní uspět.

Colin Ellam nastupuje na pozici výkonného ředitele společnosti Cohesive, digitálního integrátora společnosti Bentley, se sídlem v Manchesteru ve Velké Británii. Naposledy Ellam působil jako globální vedoucí jaderné divize ve společnosti Capgemini. Dříve vedl divizi kapitálových projektů společnosti Accenture ve Velké Británii, která poskytuje poradenské a technologické služby pro sektor infrastruktury, včetně dopravy, inženýrských sítí a energetiky. Ellam pracoval v mnoha geografických oblastech včetně Asie a Tichomoří, Blízkého východu, Evropy a Afriky a tři roky žil a pracoval ve Spojených státech. Ve funkci vystřídá Marka Bewa, který přebírá roli poradce a který společnost Cohesive rozrostl na globální organizaci s více než 700 kolegy v 15 zemích.

Oliver Conze nastupuje na pozici senior viceprezidenta Bentley Infrastructure Cloud se sídlem v německém Heidelbergu. Naposledy byl Conze produktovým ředitelem ve společnosti Customs4trade, startupu B2B SaaS automatizujícím řízení mezinárodního obchodu, kde byl zodpovědný za produkty, technologie a provoz. Předtím Conze pracoval 15 let ve společnosti SAP, kde zastával řadu vedoucích funkcí v oblasti řízení produktů, strategie portfolia a úspěchu zákazníků. Conze získal magisterský titul v oboru průmyslového inženýrství na Technologickém institutu v Karlsruhe, magisterský titul v oboru manažerských věd na Stanfordově univerzitě a doktorandský titul na Univerzitě v Sankt Gallenu.

Provozní ředitel společnosti Bentley Nicholas Cumins řekl: „Toto je klíčový okamžik pro odvětví infrastruktury a vzrušující doba pro podnikání v oblasti softwaru pro infrastrukturní inženýrství. Je potěšující, že společnost Bentley Systems přilákala talenty světové úrovně, které jí pomohou v další fázi růstu a pomohou našim uživatelům v předních světových infrastrukturních organizacích navrhovat, budovat a provozovat udržitelnější a odolnější infrastrukturu.“

Obrázek 1:

Kristin Fallonová, marketingová ředitelka společnosti Bentley Systems. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Bentley Systems.

Obrázek 2:

Chris Bradshaw, ředitel pro udržitelnost společnosti Bentley Systems. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Bentley Systems.

Obrázek 3:

Colin Ellam, generální ředitel společnosti Cohesive. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Bentley Systems.

Obrázek 4:

Oliver Conze, senior viceprezident, Bentley Infrastructure Cloud. Obrázek poskytla s laskavým svolením společnost Bentley Systems.

##

O společnosti Bentley Systems

Bentley Systems (Nasdaq: BSY) je společnost zabývající se poskytováním inženýrského softwaru pro oblasti infrastruktury. Poskytujeme inovativní software, který umožňuje rozvoj světové infrastruktury a udržení globální ekonomiky i životního prostředí. Naše špičková softwarová řešení používají profesionálové a organizace všech velikostí pro návrh, výstavbu a provoz silnic, mostů, železnic a přepravy, vody a odpadních vod, veřejných prací a inženýrských sítí, budov, areálů, těžebních a průmyslových zařízení. Naše nabídka, využívající platformu iTwin pro infrastrukturní digitální dvojčata, zahrnuje MicroStation a Bentley Open aplikace pro modelování a simulaci, software Seequent pro oblast geoprofesí, Bentley Infrastructure Cloud s ProjectWise pro realizaci projektů, SYNCHRO pro řízení výstavby a AssetWise pro provoz aktiv. 5 000 zaměstnanců společnosti Bentley Systems generuje roční příjmy ve výši více než 1 miliardy dolarů ve 194 zemích.

www.bentley.com

© 2023 Bentley Systems, Incorporated. Bentley, logo společnosti Bentley, Bentley Infrastructure Cloud, Bentley Open, AssetWise, Cohesive, iTwin, MicroStation, ProjectWise, Seequent a SYNCHRO jsou registrované nebo neregistrované ochranné známky nebo značky služby společnosti Bentley Systems, Incorporated nebo jedné z jejích plně vlastněných přímých či nepřímých dceřiných společností. Všechny ostatní názvy značek a produktů jsou ochranné známky příslušných vlastníků.

Contacts

Kontaktní osoba pro tisk:
Christine Byrneová
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Sledujte nás na X:
@BentleySystems

Contacts

Kontaktní osoba pro tisk:
Christine Byrneová
+1 203 805 0432
Christine.Byrne@bentley.com
Sledujte nás na X:
@BentleySystems