Rychle a pohotově! Vape gigant VOOPOO uvedl na trh rychlé nabíjení a futuristický ARGUS P1

VOOPOO ARGUS P1 (Photo: Business Wire)

ŠEN-ČEN, Čína--()--18. října vape gigant VOOPOO, který je známý svým populárním produktem DRAG, oficiálně zveřejnil na svých webových stránkách svůj nejnovější Pod, ARGUS P1. ARGUS P1 je vybaven 15W PD rychlým nabíjením a futuristickým mechanickým designem, který vám osvěží dojem z e-cigarety POD!

115W PD Lightening Charging efektivně zkracuje dobu nabíjení

ARGUS P1 s vestavěnou 800mAh baterií a podpůrným nabíjecím adaptérem USB-PD je vybaven 15W rychlonabíjením PD, které baterii nabije z 0 na 80 % během 12 minut. K nabití z 0 na 100 % stačí jeden šálek kávy. Je to vape, který vás zbaví obav o výdrž baterie.

Futuristický mechanický design odráží řemeslné zpracování na úrovni kolekce

ARGUS P1 demonstruje futuristický a strojový styl v napůl kovovém, napůl průhledném designu. Každá povrchová úprava v pěti různých barvách poskytuje uživatelům jedinečný zážitek. Vyrobeno z odolné zinkové slitiny, s vysokou plynulostí designu hladkých úhlů, které jsou hladké a jemné na dotek a pohodlné a přirozené v ruce. Kromě toho je viditelná deska plošných spojů, v níž je poprvé v designu výrobku zobrazen čip GENE.AI 1.2, "skutečnou inteligencí" a půvabem vědy a techniky, která na uživatele zapůsobí ohromujícím vzhledem. Čtyři LED indikátory s inovativním optickým designem zajišťují jemné a průhledné světlo a ukazují výkon v reálném čase, což je vynikající a praktické. Jednoduchý design dává nahlédnout na mimořádnou technologickou sílu společnosti VOOPOO.

GENE.AI 1.2 Snímá tlak při nadýchnutí a upravuje jeho výkon

GENE.AI 1.2 je vybaven automatickým nastavením výkonu, které zajišťuje optimálního výkonu na základě snímání každého potahu bez nutnosti ručního nastavování nebo přepínání režimů, snadno se ovládá a šetří energii. Kromě toho GENE.AI 1.2 poskytuje šest ochran, včetně ochrany proti překročení doby osmi sekund, ochrany proti zkratu, ochrany proti přebití, ochrany proti vybití baterie, ochrany proti nadměrnému proudu na výstupu a ochrany proti přehřátí čipu.

Technologie ITO umožňuje dosáhnout lahodné chuti a vůně

ARGUS P1 je vybaven inovativní technologií ITO pro MTL. Jedinečná konstrukce odvodňovacího zásobníku urychluje dodávání oleje a speciální žhavící spirálka vytváří větší žhavící plochu. Díky nim je zajištěn plynulejší přenos nikotinové soli a dostatečná atomizace, což uživatelům přináší dokonalý zážitek z bohaté chuti.

Vyberte si ARGUS P1 a vychutnejte si nekonečné kouzlo superrychlého dobíjení. Ať radost z vapování nikdy nepřestane!

O společnosti VOOPOO

Společnost VOOPOO byla založena v roce 2017 a díky výrobkům DRAG, které si během krátké doby získaly celosvětový ohlas, se rychle prosadila. Jako high-tech podnik s výzkumem a vývojem, designem, výrobou a značkou má VOOPOO čtyři hlavní produktové řady - ARGUS, DRAG, VINCI a V. V současné době je VOOPOO zastoupena ve více než 70 zemích Severní Ameriky, Evropy a Asie.

Webové stránky: https://www.voopoo.com/

Instagram: https://www.instagram.com/voopootech_official/

Facebook: https://www.facebook.com/voopooglobal

YouTube: https://www.youtube.com/c/VOOPOO

Tiktok: https://www.tiktok.com/@voopoofans

Obchod: https://shop.voopoo.com/

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Nical Zhang
PR manažer
Nical.zhang@voopootech.com

Contacts

Nical Zhang
PR manažer
Nical.zhang@voopootech.com