Pokračování expanze společnosti AIT Worldwide Logistics v Malajsii a Singapuru

Spuštění nových zařízení v jihovýchodní Asii je reakcí na stále diverzifikovanější zásobování dodavatelského řetězce nadnárodních přepravců

AIT's global expansion continues in Southeast Asia with two new offices in Malaysia and Singapore (Graphic: Business Wire)

ITASCA, Ill.--()--Společnost AIT Worldwide Logistics, globální lídr v oblasti řešení dodavatelského řetězce, otevřela dvě nové pobočky v jihovýchodní Asii, jednu v malajském Penangu a druhou v Singapuru. Díky těmto pobočkám se geografická působnost společnosti AIT v Asii rozšířila na šest zemí a podporuje zákazníky, kteří nadále diverzifikují zdroje komponentů a hotových výrobků.

Podle obchodního ředitele společnosti AIT Grega Weigela jsou nové prostory nejnovějším příkladem přizpůsobivosti a flexibility společnosti v reakci na měnící se požadavky zákazníků v regionu.

„Vytvoření specializovaných týmů v Malajsii a Singapuru ještě více podpoří silné obchodní aktivity společnosti AIT v jihovýchodní Asii a zároveň posílí vztahy s místními partnery,“ uvedl Weigel. „Zvyšující se přítomnost společnosti AIT pomáhá odesílatelům snižovat rizika tím, že ve svých dodavatelských řetězcích využívají širší škálu možností získávání zdrojů.“

Siau Hwee Tan, regionální ředitel společnosti AIT pro Singapur, Malajsii a Thajsko, je podřízen Wilsonovi Lee, senior viceprezidentovi pro Asii, a dohlíží na nové kanceláře AIT-Penang a AIT-Singapur, které poskytují komplexní spediční služby s hlavním zaměřením na letecký a námořní dovoz a vývoz.

„Výroba v jihovýchodní Asii, zejména v Malajsii, rychle roste a naši odborníci v obou nově otevřených pobočkách již poskytují služby zákazníkům z automobilového, průmyslového a technologického odvětví,“ řekl Lee. „Společnost AIT má také dobře zavedené globální sítě pro podporu speciálních přepravních požadavků pro maloobchodní prodej spotřebního zboží, logistiku potravin a vědy o živé přírodě, takže máme dobré pozici k tomu, abychom mohli zákazníkům z těchto odvětví nabídnout bezproblémový vstup na trh.“

Obě místa v Malajsii a Singapuru se nacházejí v blízkosti velkých letišť a námořních přístavů. Nová zařízení se připojují k více než desítce poboček AIT v Asii – a k více než 110 pobočkám po celém světě. Společnost očekává, že v roce 2024 otevře v regionu další provozovny.

AIT-Penang
BHL Tower
51-9-F Jalan Sultan Ahmad Shah
10050 George Town, Penang, Malajsie

AIT-Singapore
80 Marine Parade Road
#18-03 Parkway Parade
Singapur 44926

Další obrázky související s tímto oznámením jsou k dispozici na stránkách s lokalitami v Malajsii a Singapuru na webových stránkách společnosti AIT: https://www.aitworldwide.com/locations/.

O společnosti AIT Worldwide Logistics

Společnost AIT Worldwide Logistics je globální spediční společnost, která pomáhá firmám růst díky rozšíření přístupu na trhy po celém světě, kde mohou prodávat a/nebo nakupovat své suroviny, složky a hotové zboží. Již více než 40 let se tento lídr v oblasti řešení dodavatelského řetězce se sídlem v Chicagu spoléhá na poradenský přístup a buduje celosvětovou síť a důvěryhodná partnerství v téměř všech odvětvích, včetně leteckého a automobilového průmyslu, maloobchodu, potravinářství, státní správy, zdravotnictví, špičkových technologií, průmyslu a věd o živé přírodě. Flexibilní obchodní model společnosti AIT, jenž je podpořen nastavitelnou a uživatelsky přívětivou technologií, umožňuje přizpůsobit dodávky ze skladů do lokality zákazníka prostřednictvím námořní, letecké, pozemní a železniční dopravy – a to včas a v rámci rozpočtu. Díky odborným týmovým kolegům, kteří jsou zaměstnáni ve více než 110 pobočkách po celém světě v Asii, Evropě a Severní Americe, nabízí společnost AIT rovněž komplexní služby v oblasti celního odbavení, správy stavu skladových zásob a služeb prováděných se zvláštní péčí a pozorností. Více informací najdete na adrese www.aitworldwide.com.

Naše poslání

Ve společnosti AIT usilovně hledáme příležitosti, jak si získat důvěru našich zákazníků poskytováním výjimečných logistických řešení po celém světě a zároveň si s náruživostí vážíme našich spolupracovníků, partnerů a komunit.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Contacts

Matt Sanders
Public Relations Manager
+1 (630) 766-8300
msanders@aitworldwide.com

AIT Worldwide Logistics, Inc.
Global Headquarters
2 Pierce Place, Suite 2100
Itasca, IL 60143

800-669-4AIT (4248)
www.aitworldwide.com

Contacts

Matt Sanders
Public Relations Manager
+1 (630) 766-8300
msanders@aitworldwide.com

AIT Worldwide Logistics, Inc.
Global Headquarters
2 Pierce Place, Suite 2100
Itasca, IL 60143

800-669-4AIT (4248)
www.aitworldwide.com